Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Primář oddělení neurologie

FARKASOVA INTERNATIONAL, s.r.o.

Místo práce
Nový Jičín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Možný ihned
Mzdové podmínky (brutto)
150 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, jednoho z nejúspěšnějších poskytovatelů zdravotní péče ve střední Evropě, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici - Primář oddělení Neurologie .

Nemocnice disponuje moderním prostředím a špičkovými technologiemi, kterými pomáhá dosahovat vysoké míry úspěšnosti v léčbě svých klientů.

Hledáme lékaře s atestací z neurologie a licencií vedoucího lékaře. Čeká Vás nadstandartní platové ohodnocení, moderní a příjemné pracovní prostředí, zázemí silné a stabilní společnosti.

Nástup možný ihned.

Pro více informací kontaktujte Borise Žunkána

„Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování karierních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)“

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nnástupní bonus 200.000,- Kč,
Motivační mzdové ohodnocení, individuální přístup k odměňování,
Služební automobil i pro soukromé účely,
Úhrada poplatků členů ČLK (po prvním roce),
Týden dovolené navíc
3 dny placeného volna nad rámec dovolené (po prvním roce)
Příspěvek na životní a penzijní pojištění (po prvním roce)
Příspěvek na stravování a další zaměstnanecké benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Náš klient je nejúspěšnějším poskytovatelem zdravotní péče ve střední Evropě. Jen v České republice v současné době provozuje 14 nemocnic, síť poliklinik, síť lékáren, laboratoří, distribuční společnosti a další specializovaná zdravotnická zařízení. Od roku 2006 působí také na Slovensku.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionálové v oblasti vyhledávání a správy talentů
ID: 4033060  Megjelentetés dátuma: 12.2.2021  Alapbér (bruttó): 150 000 Kč/měsíc