Zvárač TIG - Sereď

Farkas-VM, s.r.o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 750 - 2 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je zváranie formou TIG nerezové rúry alebo joklové profily (schodiská, podesty, potrubné rozvody a pod.). Výhodou uchádzača sú skúsenosti zvárania plameňom (potrubné rozvody plynu, UK či chladu) či CO2 (oceľové konštrukcie). Práce sa vykonávajú v našej dielni v priemyselnej časti mesta Sereď alebo v blízkom okolí. Uchádzač v rámci svojich skúseností v oblasti zvárania môže vo firme vykonávať aj iné pracovné činnosti, ktoré poskytuje svojim zákazníkom v iných profesiách.
Práca je na stálo na celý rok, nejedná sa o sezónnu alebo o aktuálne rozrobenú zákazku. 90% prác sa vykonáva v interiéri.
Platba faktúr každý mesiac so splatnosťou 10 dní.
Nižšie v popise inzerátu je popísaná činnosť firmy. Ak Vás oslovila voľaktorá činnosť, môžete poslať Vašu žiadosť na e-mail [email protected] alebo kontaktovať 0903691433

-pracovné oblečenie (OOPP)
-dlhodobé a perspektívne zamestnanie, možnosť odborného rastu
-individuálny prístup
-jednozmenná prevádzka počas pracovných dní 6:30-17:00 (po dohode aj v sobotu)
-koncoročné prémie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zámočníctvo, strojárstvo, potrubárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť
pracovitosť
precíznosť
spoľahlivosť
flexibilita
samostatnosť ale aj kolektívnosť

Firma Farkas-VM vykonáva:
-vodoinštalatérske práce
-kúrenárske práce - centrálne kotolne, výmenníkové stanice
-technické izolácie a oplechovanie
-montáž, rekonštrukcia, oprava, údržba plynových zariadení a VTZ
-montáž tlakových nádob - rozvody vzduchu
-zámočnícke a klampiarske práce
-rôzne zváračské práce
-CNC rezanie plazmou
-autodoprava
-montáž strojnotechnologických zariadení
-údržbárske a odstávkové práce na technologických celkov
ID: 4088640  Megjelentetés dátuma: 1.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 750 EUR/mesiac