Kvalitár - operátor

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
4,60 Eur/hodinu + mesačné odmeny, premie a priplatky , celkom od 1000€ / mesačne, letný a zimný bonus, 2% DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstupná a výstupná kontrola
Kontrolovanie výrobkov vizuálne a pomocou meracích prípravkov, meradiel a prístrojov
Odstavenie výroby, strojov alebo montáže v prípade vyrobeného nepodarku
Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných inštrukcií pre výrobu výrobkov v zmysle príslušných smerníc
Zodpovednosť za označenie a identifikáciu dielov po kontrole
Zaznamenávanie nameraných údajov podľa kontrolných plánov do príslušnej dokumentácie
Uvoľňovanie prvých kusov a vykonávanie kontroly podľa frekvencie uvedenej v kontrolných plánoch a príslušnej dokumentácii
Dodržiavanie baliacich predpisov

Informácie o výberovom konaní

práca v 3-zmennej prevádzke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

skúsenosti s meraním, základná orientácia v technickej dokumentácii, organizačné schopnosti, samostatnosť, logické myslenie

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2930269  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4,60 Eur/hodinu + mesačné odmeny, premie a priplatky , celkom od 1000€ / mesačne, letný a zimný bonus, 2% DDS