Operátor výroby - bodové zváranie (KUCH)

Farguell Nitra s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
680 - 900 EUR/mesiacpodľa stupňa zaškolenia, základ od 3,60 €/hod, mesačné bonusy do 0,90 €/hod, hlukový príplatok 0,67 €/hod, po skúšobnej dobre 3,90 €/hod, letný a zimný bonus, 2% príspevok na DDS, možnosť rastu a práce nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v strojárskej výrobe, práca na bodových zváračkách
- obsluha prideleného zariadenia v súlade s návodom na obsluhu a pracovnou inštrukciou
- možnosť preradenia na pozíciu zoraďovač / nastavovač
- práca na 3 zmeny

Možnosť zaškolenia na vyššie pozície (zoraďovač, zvárač, lis a pod.)
Práca v dynamickej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti.

V prípade ak máte záujem o ponúkanú pozíciu a spĺňate požiadavky pošlite nám Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, zodpovednosť
- chuť a schopnosť pracovať a učiť nové veci
- výhodou sú skúsenosti z obsluhy, prípadne nastavovania lisov

Vo Farguell Group sme špecialisti na dizajn a výrobu kovových komponentov pre priemyselný sektor s 80-ročnými skúsenosťami.
Od roku 1943 sme zostali verní našim záväzkom voči našim zákazníkom, v Farguell Group sme motivovaní neustálym rastom a inováciami.
Vďaka našim skúsenostiam a umiestneniu v Európe spolupracujeme ako Tier 2 pre veľkú väčšinu Tier 1. Vzhľadom na našu flexibilitu sa prispôsobujeme rôznym trhom, dosahujeme diverzifikáciu produktov a ponúkame našu charakteristickú úroveň spokojnosti s našimi službami.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1511673  Megjelentetés dátuma: 18.2.2020  Alapbér (bruttó): 680 EUR/mesiac