Elektrikári Holandsko 2450EUR netto mesačne, ubytovanie hradené

Fareon-Z Nederland B.V.

Miesto práce
Zutphenseweg 51, 7418 AH Deventer, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2450 netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme s nástupom ihneď:

1. jednotlivci aj dvojice priemyselných elektrikárov - ťahanie káblov, zapájanie motorov a rozvádzačov, priemyselné inštalácie, dlhodobejšie projekty
- nutná znalosť jazyka

Práca na zmluvu:
- 520 -540 eur netto týždenne / 40hod. - na kontrakt - priemyselní elektrikári, podľa skúseností a úrovne jazyka, prípadne dohoda
- ubytovanie hradené a zabezpečené
- dovolenka cca 140EUR mesačne
- vrátenie zdravotného poistenia cca 70EUR mesačne
- spolu cez 2450EUR netto na základne hodiny za mesiac
- turnusy po dohode s firmou, zväčša každých 4-5 týždňov

v prípade možnosti práce na živnosť :
- od 17 eur na hodinu - stavební elektrikári
- 19 eur na hodinu - priemyselní elektrikári
- týždenná fakturácia
- mesačná splatnosť

Nástup po dohode, preferujú sa uchádzači, ktorí môžu začať čím skôr.

- ubytovanie hradené
- nadčasy možné na väčšine projektov
- zdravotné poistenie
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti
- sprostredkovanie práce zadarmo
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

We are a Dutch company providing jobs for qualified people at third clients or our own projects in The Netherlands. We focus onto these fields of work: industrial electro installations, metal (welding/pipefitting/CNC machining), plumbing (water/heating/gas/fire protection), other installations (flanges, air ducts,..) and specific building professions.
We are not a matching or sourcing agency, we are the end employer that provides everything from contracts, salaries, accommodations to online and personal support in The Netherlands.
Half of the team is located in 4 branches in NL and half in Slovakia.

With over 15 years experience, we offer only updated and verified projects with verified clients with paid accommodation, where we always strive for one persons rooms and fully equipped homes for all our employees. It is not about quantity, but about the quality and good teams of people.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3210031  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2450 netto