Vedení Květinářství/Zahradnictví

Fantastic flowers s.r.o.

Místo práce
Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dělat ostatním radost každý den?

Zahradnictví Oškera patří se svoji dlouholetou tradicí mezi přední prodejce květin a zahradnických potřeb, které působí na českém trhu od roku 1927. Našim cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní produkty s kompletními službami a perfektním servisem. V současné době hledáme kreativního člověka na pracovní pozici:

Florista/ka – vedoucí pracovník

• Baví Vás vázání a aranžování květin a jste v tom opravdu dobrý/á?
• Rád/a zkoušíte nové trendy věci a chcete tvořit?
• Neděláte si hlavu s navázáním komunikace?
• Dokážete si poradit i s nerozhodným zákazníkem?
• Jsou za Vámi vidět prokazatelné výsledky práce, které si můžeme ověřit?

Vaše odpověď zní „ano“? Možná jste to právě Vy, kdo se k nám přidá!

Co Vás na pozici čeká:
• Vedení týmu přibližně pěti lidí,
• Objednávání řezaných a hrnkových květin a doplňků,
• Každodenní komunikace se zákazníky, péče o květiny, tvoření nového designu a udržování celkového vzhledu obchůdku,
• Výběr květin na prodejnu, organizace práce, spolupráce s kolegy v týmu.

Pro tuto pozici potřebujete:
• Praxi a zkušenosti v oblasti floristiky a vedení lidí,
• Znalost práce s PC,
• Ochota se vzdělávat .

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Vše, co bude potřeba, Vás naučíme. Za dobré výsledky Vás čeká vysoká odměna, floristické semináře a kurzy. Budete mít příležitost tvořit, vybírat si zboží podle svých představ a realizovat svoje nápady.

Oslovila Vás tato výzva? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3767817  Megjelentetés dátuma: 20.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 28000 Kč/měsíc