Dentálna hygienička/ zubný asistent

FamilyOrtho,s. r. o.

Poliklinika Karlova Ves, Líščie údolie, Bratislava-Karlova Ves-Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Prevencia,profylaxia a terapia v oblasti dentálnej hygieny
- Starostlivosť o čeľustnoortopedických pacientov s aparátom - motivácia a nácvik zubnej hygieny
- Inštruktáž správneho čistenia zubov
- vedenie dokumentácie, manažment pacientov
- asistencia pri čeľustnoortopedických výkonoch
- práca s 3D softvérmi
- starostlivosť o kreslo a inštrumentárium
- starostlivosť o čisté pracovné prostredie

- Práca v čeľustnoortopedickej ambulancii prevažne s detskými ppacientami a pacientami bez ochorenia parodontu
- Dodržiavanie obedovej prestávky
- Mesačné odmeny za prácu

- Práca vhodná pre dentálne hygieničky a diplomované dentálne hygieničky
- Práca vhodná pre študentov dentálnej hygieny v poslednom ročníku
- Práca nie je vhodná pre zubné preventistky

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť
Precíznosť
Poriadkumilovnosť
Komunikatívnosť

Naša spoločnosť s päťročnou históriou sa teší čoraz väčšej obľube pacientov.
Je v nej zabezpečená stála klientela i práca pre personál. Snaží sa využívať najnovšie technológie a poskytovať najnovšie produkty. Je mladá, progresívna a hlavne priateľská.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3660932  Megjelentetés dátuma: 8.12.2023  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac