Receptionist

Falkensteiner Hotel Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Falkensteiner Hotel Bratislava

Trendovo a v pulze doby.
Vo Falkensteiner Hotel Bratislava, Vás čaká úplne nový zážitok z hotela: trendovo a v pulze doby.
Architektúra a dizajn vytvárajú lifestylovú atmosféru, ktorá hľadá im podobné – čerstvý vietor do hotelovej oblasti mesta.

Hľadáme na pozíciu:
Recepčný / recepčná (m/ž)
pre náš team k najbližšiemu možnému termínu

Ako recepčný/recepčná ste zodpovedný za privítanie, ubytovanie, zúčtovanie hosti komunikáciu a poskytovanie informácii. Úspešne reprezentujete našu firmu a preukazujete príkladné a neobmedzené orientovanie sa na zákazníkov. Vyznačujete sa organizačným a komunikačnými zručnosťami a schopnosťou tímovej práce ako aj sebavedomým a pohotovým správaním. Presadzujete vysoké požiadavky na kvalitu, ste nadšenia schopný a máte radosť pri stretnutí s našimi medzinárodnými hosťami. Pre podporu nášho vysoko motivovaného teamu hľadáme uchádzača so starostlivým, zdvorilým vystupovaním a s najlepším zaobchádzaním. Absolútnym predpokladom je vysoká miera flexibility a pracovnej zaťaženosti. Kolegialita, tímový duch a čestnosť sa takisto ako profesionalita v zaobchádzaní s ľudimi rátajú k Vaším prednostiam ako aj permanentné úsilie o kvalitu a ďalšie vzdelanie.

Váš rozsah úloh zahŕňa okrem iného:
- Prvá kontaktná osoba pre hostí
- Prijímanie a následne riešenie sťažnosti
- Zmenárenská činnosť
- Objednávanie služieb pre hosti hotela
- Vystavovanie účtov
- Práca s pokladňou

Ponúkame:
- Prácu v prijemnom kolektíve
- Flexibilnú pracovnú dobu na tri smeny
- Rozmanitý rozsah úloh
- Samostatná práca
- Zvýhodnené dovolenky v rámci hotelového reťazca

V prípade, že sme vo Vás vzbudili záujem, tešíme sa na Vaše kompletné podklady k žiadosti o zamestnanie s fotkou v slovenskom a anglickom jazyku a medzi údajmi Vašu predstavu o odmene.

Please apply here/ prosim uchadzajte sa prostrednictvom:

Pre prípad, že nezodpovedáte tomuto profilu vo všetkých bodoch a zaujala Vás naša ponuka stať sa členom nášho tímu, neváhajte nám poslať Vaše podklady k žiadosti o zamestnanie a predstavu o Vašom povolaní. Náš team sa teší na každú žiadosť o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Váš profil:
- Skúsenosti na danej pozícii výhodou
- Znalosti práce na PC
- Vyžadujeme veľmi dobre komunikačne zručnosti
- Orientácia na zákazníka
- Sebavedomé a priateľské vystupovanie, starostlivo upravený zovňajšok
- Dobré znalosti slovenského jazyka
- Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
- Vyznačujete sa samostatnou prácou, schopnosťou presadiť sa a dôkladnosťou

Falkensteiner Hotel Bratislava ponúka neporovnateľnú štýlovú atmosféru, výnimočné prostredie, komfort a nadštandardný servis. Pýši sa polohou v centre mesta v blízkosti hradu a historického centra. Hotel má široký výber obchodných a konferenčných priestorov pre náročnejších obchodných cestujúcich. Trendový Bar Gold pozýva hotelových aj miestnych hostí na neformálne stretnutie. Súčasťou hotela je aj Acquapura City SPA, ktoré sa nachádza na najvyššom poschodí. Naši hostia si tu môžu vychutnať krásny výhľad na hrad, relaxovať, zregenerovať sa a dobiť si energiu v prekrásnom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3211715  Megjelentetés dátuma: 13.11.2017