Можливість для людей з України

Operátor výroby - lepenie papúč

FALKE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Svit
Termín nástupu
dohodou
4,42 EUR/hod.Mesačná mzda je do 990€ mesačne vrátane variabilnej zložky + príplatky za nočné zmeny podľa Zákonníka práce! Plat je možné si navýšiť výkonostnou odmenou o 20% (práca je na úkol).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upleť si svoju budúcnosť s FALKE!

Náš tím hľadá šikovného kolegu, ktorého práca vo výrobe baví. Ponúkame vám novú zaujímavú a perspektívnu pracovnú pozíciu v nemeckej spoločnosti s viac ako 150 ročnou rodinnou tradíciou s perspektívnymi sociálnymi a pracovnými garanciami v regióne.

Vašou pracovnou náplňou bude:
  • lepenie a zlepovanie textilných častí papúč
  • triedenie a zoskupovanie tovaru podľa štandardov,
  • plnenie výkonovej normy,
  • prísne dodržiavanie pracovných štandardov pri výrobe.

Práca je na 3-zmennú prevádzku (týždeň ráno, týždeň poobede, týždeň v noci), preto sa vyžaduje dobrý zdravotný stav.

  • Výkonnostný bonus do výšky 25%.
  • Dochádzkový bonus.
  • Atraktívne odmeňovanie.
  • Finančná odmena ku Dňu žien a Dňu otcov.
  • Finančná odmena za firemné jubileum.
  • Čiastočné preplácanie cestovného.
  • Stravné lístky za každý pracovný deň.
  • Neustály proces vzdelávania na danej pozícii.
  • Flexibilita prác.
  • Práca na hlavný pracovný pomer.
  • Práca v stabilnej spoločnosti, v príjemnom pracovnom prostredí.
  • Prepracovaný systém zaškolenia pod vedením trénera.
  • Príspevok na čerstvú varenú stravu do závodnej jedálne.
  • Možnosť výberu stravné lístky - lístky do jedálne.
  • Pracovný odev zdarma.
  • Deň zdravia: pravidelná distribúcia čerstvého ovocia zamestnancom.
  • Nákup firemných produktov za veľmi výhodné ceny.
  • Eventy: letná akcia, Vianočný večierok, Mikuláš, Deň zdravia.
  • Nástup je možný kedykoľvek.

Prosíme, aby ste na túto ponuku reagovali, len ak máte skutočný záujem.

Pre potvrdenie na úrad práce, nás prosím kontaktujte priamo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

výroba, textil a i.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • precíznosť
  • zodpovednosť
  • technické myslenie

Sú to detaily, ktoré odlišujú prvotriedne produkty od ostatných. Rodinná nemecká spoločnosť FALKE už od roku 1895 predstavuje módne oblečenie z kvalitných materiálov, vyrobené vďaka dokonalému remeselnému spracovaniu a zmyslom pre detail.

Sme oddaní našim snom. Vždy sme mali na mysli uchovať naše znalosti o odevoch na nohy – vytvorené a zhromaždené v 130-ročnej tradícii – a sústrediť ich do jedinečného produktového radu. Vyrábame pulóvre, body, pančuchové nohavice a pančuchy, ktorých dizajn, materiál a farebná harmónia pomáhajú nášmu zmyslu pre štýl stať sa realitou.

Vo výrobnom závode vo Svite od roku 2010 týmto precíznym remeslom vyrábame kvalitné luxusné ponožky, papuče a ťapky. Na tejto výrobe sa podieľa skoro 400 skvelých a skúsených pracovníkov.

www.falkeslovakia.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3757994  Megjelentetés dátuma: 21.9.2022  Alapbér (bruttó): 4,42 EUR/hod.