Montér sendvičových panelov

Falcon Intl s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
September 2019
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 12 EUR/hod.Mzda 8 - 12 Euro Brutto / hodina.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sendvičových panelov - opláštenie výrobných hál, budov a bytoviek.

- Mzda 8 - 12 Euro Netto - podľa výkonu, skúseností, pracovných schopností a druhu pracovného pomeru,
- Ubytovanie a dopravu pomáha zabezpečiť firma.
- Práca je na dlhodobo, stavebné projekty v Bratislave,

Poprosíme, aby reagovali uchádzači, ktorí majú aspoň 1 ročné skúsenosti v oblasti montáži sendvičových panelov a majú vážny záujem. Zálohy dávame najskôr, až po 2 odpracovaných týždňoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B

Uchádzač by mal mať prax v obore aspoň 1 rok, byť flexibilný, pracovitý, zodpovedný a mal by vedieť pracovať v kolektíve.

Spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti stavebníctva, dopravy a záhradných prác.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3011920  Megjelentetés dátuma: 17.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 8 - 12 EUR/hod.Mzda 8 - 12 Euro Brutto / hodina.