Vodič

FALC, s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 Eur, v závislosti od praxe a skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu vodič na rozvoz tovaru našim zákazníkom po celej SR. Práca zahŕňa návštevy jednotlivých zákazníkov, dovoz tovaru, starostlivosť o zákazníkov, objednávanie tovaru, nakladanie auta na rozvoz tovaru podľa objednávok.
Starostlivosť a údržba prideleného auta.

- práca v stabilnej výrobno-obchodnej spoločnosti
- priateľský kolektív
- firemný mobilný telefón

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí postupujú do ďalšieho kola výberového konania.
Vzhľadom k tomu, že je potrebný denný kontakt s kmeňovými pracovníkmi firmy, je pre uchádzača výhodou, ak má trvalý pobyt v blízkom okolí Topoľčian.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Min. 2 ročná prax ako vodič alebo/aj obchodný zástupca.
-skúsenosti z obchodnej činnosti v oblasti predaja
-príjemné vystupovanie
-samostatnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, -časová flexibilita

Falc, s.r.o. - výrobná spoločnosť sa zaoberá výrobou obrazových rámov, foto rámov, obrazov, obrazových líšt a predajom strojov, komponentov, posterov a ostatných dekoračných predmetov "na stenu". Spoločnosť vznikla v roku 2001 a svoje výrobky expeduje po celom území SR, ČR a exportuje na trhy Európy. Zamestnáva 20 pracovníkov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2036309  Megjelentetés dátuma: 10.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 900 Eur, v závislosti od praxe a skúsenosti uchádzača