Pomocný pracovný pracovník v zdravotníctve

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
Andreja Žarnova, Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
655 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pomocné a obslužné práce na lôžkovom oddelení, sprevádzanie pacientov v areáli nemocnice

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4067227  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 655 EUR/mesiac