Sestra a pôrodná asistentka

Fakultná nemocnica Trnava

Miesto práce
A.Žarnova, okres Trnava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
priemerný plat sestry je 1.050,- EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

samostatne vykonáva odborné pracovné činnosti spojené s poskytovaním ošetrovateľskej starostlivosti, ktoré zodpovedajú rozsahu a obsahu jej získaného vzdelania

poskytujeme náborový príspevok vo výške 1500,- EUR pri zotrvaní v pracovnom pomere minimálne 2 roky. Sprostredkujeme ubytovanie

Informácie o výberovom konaní

životopis, možnosť vybavenia ubytovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoĺahlivosť, príjemné vystupovanie, loajálnosť

Fakultná nemocnica Trnava je najväčším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v Trnavskom kraji. Náš kvalifikovaný personál realizuje liečebno-preventívny proces a ošetrovateľský proces s cieľom zaistiť maximálnu spokojnosť našich klientov. Poskytujeme široké spektrum zdravotníckych výkonov v rámci komplexnej zdravotnej starostlivosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2392650  Megjelentetés dátuma: 9.6.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: priemerný plat sestry je 1.050,- EUR