Sestra pri lôžku

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Fakultná nemocnica Trenčín, Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ASAP, dohodou
Od 972 EUR/mesiaczákladná mzda sestra = 972 €, sestra špecialistka = 1158 €, sestra Mgr. + špecializ.= 1201,50 €, dochádzkový bonus, osobný príplatok, príplatok za prácu v sťaž.prostredí od 0,20 €/h do 7 €/h, príplatok za prácu v so,ne= 3,58 €/h, príplatok za prácu v noci = 1,969 €/h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti na lôžkovom oddelení nemocnice

týždeň dovolenky naviac, dochádzkový bonus, stabilizačný príplatok, možnosť náborového príspevku (podľa oddelenia), doplnkové dôchodkové sporenie

Životopis so žiadosťou zasielajte na [email protected], následne bude uchádzač pozvaný na pohovor.
Nástup možný podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo

Ostatné znalosti

Microsoft ecxel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme absolventky - zdravotné sestry, so záujmom o prácu v nemocnici - onkológia, chirurgia, psychiatria, neonatológia, geriatria. Okrem benefitov ponúkame možnosť kariérneho rastu

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4063363  Megjelentetés dátuma: 16.4.2021  Alapbér (bruttó): 972 EUR/mesiac