Lekár - neonatológ

Fakultná nemocnica Trenčín

Miesto práce
Legionárska, Trenčín
Termín nástupu
ASAP, dohodou
2 330 EUR/mesiacosobný príplatok, príplatok za prácu v so, ne 3,334 €/h, nadštandartne platené ÚPS, DDS %, rizikový príplatok, vianočný príspevok, náborový príspevok 5 000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti lekárom špecialistom v odbore neonatológia na klinike pediatrie a neonatológie - časť neonatológia - na úseku fyziologických novorodencov a novorodencov so starostlivosťou JISN a JIRS.

Príplatky nad rámec ZP, DDS 2%, náborový príspevok vo výške 5 000 €, stravovanie v areáli nemocnice, vianočný príspevok

Hľadáme lekára/lekárku so špecializáciou v odbore neonatológia, resp. pediatria s ambíciou získania špecializácie v odbore neonatológia, ktorý by sa stal posilou v našom kvalifikovanom pôrodnícko -neonatologickom tíme, vďaka ktorému sa dlhodobo radíme medzi najlepšie slovenské pôrodnice.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odbore neonatológia, prípadne pediatria

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

neonatológia

Počet rokov praxe

5

spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota odborne rásť, ambicióznosť

Nemocnica s krajskou pôsobnosťou. Hlavnou úlohou Fakultnej nemocnice Trenčín je poskytovanie komplexnej a kvalitnej liečebno – preventívnej starostlivosti pre všetkých pacientov Trenčianskeho kraja.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3979844  Megjelentetés dátuma: 30.9.2020  Alapbér (bruttó): 2 330 EUR/mesiac