Diplomovaný optometrista

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská 11, Nové Zámky
Termín nástupu
po ukončení výberového konania - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
971 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyšetrovanie zrakových funkcií
- diagnostika a korekcia očných refrakčných chýb
- stanovenie a predpis príslušnej dioptrickej korekcie
- vyšetrovanie predného segmentu oka pre potreby korekcie refrakčných chýb, pri podozrení na očné ochorenie pri odporučení vyšetrenia oftalmológom
- odporučenie individuálnych zdravotných prostriedkov (okuliare, kontaktné šošovky)
- poradenstvo v oblasti refrakčných chýb
- poskytovanie informácií v súlade s odbornou spôsobilosťou nelekárskeho zdravotníckeho pracovníka
- vedenie administratívnych činností v súvislosti s výkonom práce.

- závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS, týždenný pracovný čas 37,50 hod., týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, jubilejné odmeny, príspevky na rekreácie

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej organizácii. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

vyššie odborné vzdelanie v študijnom odbore diplomovaný optometrista

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- prax 3 roky
- PC - MS OFFICE
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- samostatnosť
- precíznosť
- dobré komunikačné zručnosti

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4070649  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Alapbér (bruttó): 971 EUR/mesiac