Špecialista miezd a PaM

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská 11, Nové Zámky
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje špecializované odborné činnosti v oblasti odmeňovacieho systému a PaM.
- Spracovanie zásad odmeňovania v súlade s platnými predpismi v oblasti odmeňovania a podľa platnej podnikovej Kolektívnej zmluvy a Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa.
- Spoluvytváranie mzdovej politiky organizácie, príprava hromadných a individuálnych mzdových úprav zamestnancov.
- Vypracúvanie a vyhodnocovanie odborných a finančných analýz za mzdovú oblasť.
- Rozpracúvanie právnych predpisov, uznesení, smerníc, metodických pokynov a iných legislatívnych opatrení pre mzdovú oblasť na podmienky organizácie.
- Vytváranie rôznych prehľadov, analýz, štatistík z oblasti odmeňovania a PaM .

Závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS, skrátená pracovná doba, zvýšený nárok na dovolenku, jubilejné odmeny, príspevky na rekreáciu

Informácie o výberovom konaní

Ideálny kandidát by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- vysokoškolské vzdelanie - v odbore so zameraním na mzdy a PAM
- predchádzajúce relevantné pracovné skúsenosti na senior pozícii mzdového účtovníka a PaM min. 5 rokov u zamestnávateľa s väčším počtom zamestnancov.
- PC – MS OFFICE, predovšetkým MS Excel na aktívnej úrovni
- výborné komunikačné, prezentačné a organizačné zručnosti
- vysoká miera samostatnosti, ochoty učiť sa nové veci a tímová spolupráca
- výborná znalosť pracovno-právnych predpisov, Zákonníka práce, mzdových predpisov, daňových predpisov, predpisov sociálneho a zdravotného poistenia.

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

5

- Znalosť pracovno-právnych predpisov, Zákonníka práce, mzdových predpisov, daňových predpisov, predpisov sociálneho a zdravotného poistenia, riadiace schopnosti.
- Výhodou je znalosť práce v programe HUMAN.
- minimálne 5 rokov odbornej praxe v mzdovej oblasti, s väčším počtom zamestnancov (nad 500 zamestnancov).

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3989898  Megjelentetés dátuma: 21.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac