Junior právnik

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zažiť, aké to je poskytovať komplexné právne služby pre jedného z najväčších zamestnávateľov v okrese? Chceš sa podieľať s ďalšími 1400 kolegami na záchrane života a zdravia? Ak áno, tak možno hľadáme práve Teba!
Do tímu právnikov hľadáme kolegu- Junior právnika, ktorý nám pomôže s právnou agendou.

Čo Ťa na pozícii Junior právnika čaká?
Spoluúčasť na riešení zložitej právnej agendy vo viacerých oblastiach práva vrátane zastupovania organizácie v právnych sporoch,
vyhotovovanie zmlúv a preskúmavanie náležitostí zmlúv a to predovšetkým so zameraním na zmluvy, ktoré sú súčasťou verejného obstarávania,
poskytovanie právneho poradenstva, vypracúvanie právnych rozborov a stanovísk pre potreby riadenia organizácie,
príprava a aktualizácia právnych dokumentov a interných predpisov organizácie,
práca na ďalších projektoch podľa aktuálnych potrieb organizácie,
práca v luxusne zariadenej kancelárii s výhľadom určite nie.

Rýchlosť, dynamika a pohyb - neustále riešime nové úlohy. Pohyb, zmeny a na prvý pohľad chaos tu sú na dennom poriadku.
Priestor pre rast - budeš sa stále niečo učiť a získaš neoceniteľné skúsenosti z praxe z viacerých oblastí práva.
Ohodnotenie – oceníme tých, ktorí niečo vedia a majú výsledky, ale nemysli si, že ľudí preplácame, takže ak ideš najmä za peniazmi, obhliadni sa po inej ponuke :)
Možnosť spoznať skvelých ľudí - chytrých, pracovitých, inšpiratívnych a nadšených pre to, čo robia.
Možnosti sa neustále rozvíjať, vymýšľať a realizovať dobré nápady s dopadom na chod nemocnice.
Vieme oceniť osobný prístup k práci, nasadenie, skúsenosti a schopnosti. Ako člen nášho tímu budeš mať možnosť realizovať svoje nápady a posúvať seba ako aj organizáciu dopredu.

Závodné stravovanie, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na DDS, týždenný pracovný čas 37,50 hod., týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, jubilejné odmeny, príspevky na rekreácie

Zamestnávateľ bude realizovať výber z uchádzačov formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť - čakáme, že sa na Teba budeme môcť spoľahnúť a veci zvládneš dotiahnuť do konca sám/sama (samozrejme radi podáme pomocnú ruku a naučíme, keď si nebudeš istý/á )
Veľmi dobrá znalosť slovenského práva, a to najmä občianskeho, obchodného a pracovného. Ak poznáš aj právo z oblasti správy majetku štátu, zdravotníctva a Civilný sporový poriadok, tak si náš TOP kandidát.
Záujem - právo Ťa baví a chceš sa v ňom neustále zdokonaľovať .
Precíznosť – u právnikov jedna z naj vlastností.
Analytické a praktické myslenie, sebaovládanie, konštruktívne zvládanie problémov a konfliktov, korektné správanie a vystupovanie.

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3989877  Megjelentetés dátuma: 21.10.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac