Marketingový manažér

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská 11, Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1200,- € + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, príprava, realizácia PR a marketingových aktivít, ich finančné spracovanie a evidencia, podieľanie sa na tvorbe plánu a rozpočtu marketingových aktivít, tvorba materiálov publikovaných v masovokomunikačných prostriedkoch, príprava a realizácia internej komunikácie, podpora zamestnancov vo forme vytvárania benefitov, výhod ( v spolupráci s HR oddelením). Správa web stránky (v spolupráci s IT oddelením), a facebook stránky. Organizácia a vedenie zamestnaneckých eventov, tlačových konferencií. Príprava PR článkov a tlačových správ. Komunikácia s médiami a novinárskou obcou. Poskytovanie krátkych rozhovorov do médií – hovorca FNsP NZ

Zamestnancom poskytujeme okrem benefitov (príspevok na plaváreň, fitness centrum,...) možnosť ubytovania v jednoizbových bytoch v tesnej blízkosti nemocnice, stravovanie vo vlastnom zariadení, príspevky zo sociálneho fondu, príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, jubilejné odmeny, zvýšené náhrady počas PN, týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce, skrátený týždenný pracovný čas v jednozmennej prevádzke na 37,5 hod a ďalšie zamestnanecké výhody a benefity

Pracovné miesto sa obsadzuje na dobu určitú -na 1 rok.Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorý „zbožňuje“ komunikáciu. Mal by si byť komunikatívny, kreatívny, proaktívny, empatický, lojálny a odolný voči stresu. Tvoja práca bude vo veľmi zaujímavom prostredí, kde je možnosť nielen rásť, ale sa aj kreatívne realizovať. Budeš stáť za budovaním dobrého imidžu nás všetkých a podporovať aj našich zamestnancov. Nejedná sa len o komunikáciu smerom von z nemocnice, ale v spolupráci s HR oddelením sa budeš snažiť vytvárať lepšie prostredie a podmienky aj pre našich zamestnancov. Našim cieľom a poslaním je pomáhať a aj ty budeš silným pilierom v tíme. Hľadáme osobnosť, ktorá sa nebojí výziev.
Prosíme uchádzačov kontaktovať pána Ivana Podolského na email: [email protected] , prípadne na telefónne čísla: 0907 708 875 alebo 035/691 2187

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

- komunikatívnosť, seriózne a príjemné vystupovanie, zodpovednosť za zverené úlohy
- flexibilita, samostatnosť, organizačné schopnosti, prezentačné zručnosti
- dodržiavanie termínov zadaných úloh a priebežný reporting ich plnenia
- proaktívny prístup k práci
- bezchybná gramatika
- koncepčné spravovanie zadaných úloh
- kreativita, vizuálne cítenie
- dobrá znalosť MS Office
- skúsenosti s marketingom a marketingovými nástrojmi
- cit pre fotografiu výhodou
- orientácia na sociálnych sieťach Facebook, Instagram
- skúsenosti s tvorením online obsahu výhodou

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3740274  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200,- € + pohyblivá zložka mzdy