Manažér prevádzky informačných technológií - informatik

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Miesto práce
Slovenská č. 11 A, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinačná činnosť pri zabezpečovaní riadenia prevádzky informačných technológií a zabezpečovanie správy informačných systémov a počítačových sietí v zdravotníckom zariadení.

Závodné stravovanie, možnosť ubytovania v jednoizbových nájomných bytoch, príspevky zo sociálneho fondu.

Uchádzač by mal mať riadiace schopnosti, výhodou je doterajšia prax v riadení a znalosti vo vytváraní koncepcií budovania informačných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programovanie, informačné technológie, informačné systémy

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert

Počet rokov praxe

5

analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť, manažérske zručnosti

Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky je jedným za najväčších zamestnávateľom v okrese Nové Zámky. Sme nemocnicou s viac ako 1400 zamestnancami. Poskytujeme zdravotnú starostlivosť na našich 29 oddeleniach. Prevádzkujeme verejnú aj nemocničnú lekáreň. Podrobnosti nájdeš na našej webovej stránke: http://www.nspnz.sk/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3207665  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou