Sestra so špecializáciou v špecializačnom odbore anestéziológia a intenzívna starostlivosť

Fakultná nemocnica s poliklinikou J. A. Reimana Prešov

Miesto práce
Jána Hollého 14, Prešov
Termín nástupu
ASAP
1 200,98 EUR/mesiacNáborový príspevok vo výške 5000 Eur s podmienkou 5 ročnej viazanosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v príslušnom špecializačnom odbore .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

špecializácia v odbore anestéziológia a intenzívna starostlivosť

Fakultná nemocnica s poliklinikou J.A. Reimana Prešov zamestnáva viac ako 2 400 zamestnancov, čo z nej robí najväčšieho zamestnávateľa v Prešovskom kraji. Je štátnou príspevkovou organizáciou, ktorá poskytuje ústavnú zdravotnú starostlivosť a ambulantnú starostlivosť pacientom prešovského samosprávneho kraja v širokom spektre špecializačných odborov. Komplexnosť a multidisciplinaritu nemocnice dokazuje aj špecializovaná starostlivosť o detského, onkologického pacienta, či o pacienta vyžadujúceho psychiatrickú alebo kardiologickú starostlivosť.
ID: 4313805  Megjelentetés dátuma: 27.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 200,98 EUR/mesiac