Mzdový účtovník/personalista

Fakultná nemocnica Nitra

Miesto práce
Fakultná nemocnica Nitra, Špitálska, Nitra
Termín nástupu
ASAP
základná mzda vo výške 750 eur, osobné ohodnotenie podľa seniority uchádzača, mesačná mzda po zaučení sa pohybuje okolo 1000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fakultná nemocnica Nitra obsadzuje pozíciu mzdového účtovníka/personalistu na posilnenie súčasného tímu.
Hľadáme mzdárku so skúsenosťami s personalistikou alebo aj uchádzača, ktorý má chuť a hlavne záujem sa veľa naučiť.
Ozvite sa nám.
Tešíme sa na Vás.

Pracovnou náplňou je spracovanie a vedenie mzdovej a personálnej agendy pridelených oddelení v informačnom systéme Vema:
- výpočet miezd
- zodpovednosť za administratívu súvisiacu so vznikom, zánikom, trvaním a zmenou pracovno-právnych vzťahov
- plnenie oznamovacích povinností voči poisťovniam, prislúchajúca komunikácia
- spracovanie ročného zúčtovania daní
- vedenie personálnej agendy zamestnancov = aktualizácia, udržiavanie a archivácia pracovných zmlúv, dohôd a súvisiacich pracovnoprávnych dokumentov, osobných spisov

- práca v pracovné dni od 7.00 hod. do 15.00 hod.
- predĺženie dovolenky nad rozsah Zákonníka práce o 1 týždeň
- výhodné závodné stravovanie za 1 euro
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok pri príležitosti trvania pracovného pomeru
- odmeny pri príležitosti životného jubilea
- príspevok darcom krvi po získaní plakety
- príspevok pri narodení dieťaťa /pre členov ZOO/
- príspevok pri živelných pohromách
- príspevok pri odchode do starobného dôchodku
- bezplatné poskytnutie nadštandardnej izby počas prvých 10 dní hospitalizácie
- poskytnutie priestorov zamestnaneckej jedálne pri životných jubileách
- príplatky za sobotu nad rámec Zákonníka práce
- príplatky za nočnú prácu nad rámec Zákonníka práce
- odstupné a odchodné nad rámec Zákonníka práce
- športové hry a ďalšie iné v zmysle kolektívnej zmluvy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

2

- znalosť práce so softvérom Vema vítaná
-prax v zdravotníctve výhodou
-odolnosť voči stresu
-spoľahlivosť, zodpovednosť, dôslednosť pri plnení úloh, tímová práca
- orientácia v mzdových a personálnych predpisoch a zákonoch

Fakultná nemocnica v Nitre je koncovým zdravotníckym zariadením a poskytuje zdravotnú starostlivosť pre celý Nitriansky kraj v 15 klinikách, 10 oddeleniach a vo viac ako 80-tich špecializovaných ambulanciách. Zabezpečuje praktickú výučbu študentov Katedry ošetrovateľstva a Katedry klinických disciplín a urgentnej medicíny Fakulty sociálnych vied a zdravotníctva Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre ako aj prax žiakov Strednej zdravotnej školy v Nitre. Umožňuje povinnú prax aj študentom Farmaceutickej fakulty a Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.
ID: 3688598  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná mzda vo výške 750 eur, osobné ohodnotenie podľa seniority uchádzača, mesačná mzda po zaučení sa pohybuje okolo 1000€