Rozpočtár / rozpočtárka fakulty

Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave

Miesto práce
Radlinského 9, Bratislava
Termín nástupu
asap
1.200,--€ nástupný plat brutto (základná zložka podľa odpracovaných rokov) Tabuľky pre odmeňovanie pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva rozpis rozpočtu na základe analýzy nákladov fakult
- vykonáva ekonomický rozbor hospodárenia a sleduje ekonomický vývoj ukazovateľov
- zodpovedá za správnosť výkazov o hospodárení
- vyhodnocuje výsledky v oblasti rozpočtu a financií
- sleduje priebeh čerpania rozpočtu podľa jednotlivých položiek
- iniciatívne predkladá vlastné návrhy v oblasti analýz čerpania rozpočtu a plánovania

- 5 dní dovolenky naviac z Kolektívnej zmluvy
- možnosť stravovania vo vlastných moderných stravovacích zariadeniach
- možnosť využívania zamestnaneckej posilňovne, plavárne, softbalového ihriska a ďalších športových zariadení
- možnosť využívania vlastných rekreačných zariadení STU Vyhne, Banská Štiavnica, Kočovce
- možnosť ubytovania v zamestnaneckých častiach Študentských domovov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- znalosť podvojného účtovníctva a rozpočtovníctva vo verejnej správe
- spoľahlivosť, presnosť, zodpovednosť
- vítané sú skúsenosti s rozpočtovaním financií z prostredia vysokej školy

Verejná vysoká škola v zmysle zákona č.131/2002 Z.z. o vysokých školách

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3413704  Megjelentetés dátuma: 21.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200,--€ nástupný plat brutto (základná zložka podľa odpracovaných rokov) Tabuľky pre odmeňovanie pri výkone práce vo verejnom záujme