Obchodný zástupca s nemeckým jazykom

FGS Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bytča-Hliník nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 500 EUR/mesiacvýška mzdy je závislá od skúseností a dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete
- starostlivosť o súčasných klientov - aktívna komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov
- rozvoj a realizácia veľkých obchodných príležitostí

Ponúkame:
- samostatnú a zodpovednú rolu v najperspektívnejšej oblasti pozemného staviteľsva
- atraktívne finančné ohodnotenie, bonusové odmeny
- mobilný telefón, notebook

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu. Ovládanie nemeckého jazyka na uvedenej úrovni je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - výhoda

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3-ročné skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti stavebníctva
- orientácia na stavebnom trhu
- nemecký jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť a zodpovednosť
- ochota cestovať

Firma FGS Slovakia s. r. o. sa zaoberá výrobou, montážou, predajom a prenájmom modulových stavieb v zahraničí a na Slovensku.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3424348  Megjelentetés dátuma: 16.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac