Zákaznícka podpora s aktívnym maďarským jazykom

FACTCOOL, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
900€ a viac podľa relevantných pracovných skúseností + stravné lístky s hodnotou 3,60€ /deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodný módny e-shop, ktorý predáva až v 18tich krajinách. Naši zákazníci pribúdajú aj v Maďarsku a preto by sme radi prijali nového člena tímu, ktorý hovorí plynule v maďarskom jazyku. Taktiež ovláda bezchybne maďarskú gramatiku a bude pomáhať našim maďarským zákazníkom s vybavovaním objednávok.

- telefonické poskytovanie informácií novým a existujúcim maďarským zákazníkom - na úrovni materinského jazyka
- e-mailová obsluha so zákazníkmi
- aktívna telefonická komunikácia so zákazníkmi
- riešenie problémov a špecifických prípadov potenciálnych a existujúcich klientov
- evidencia komunikácie so zákazníkmi do interného systému
- zodpovednosť za vecnú kvalitu poskytovaných informácií (dodržiavanie stanovených štandardov komunikácie a komunikačných postupov)
- marketingová a iná jazyková podpora

- prácu v profesionálnom a rýchle rastúcom medzinárodnom tíme
- nepretržité vzdelávanie a rozvoj Vašich zručností
- stabilnú a dlhodobú prácu
- zázemie úspešnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- zaujímavá práca s najmodernejšími technológiami
- firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis.
Kontaktovaní budú iba kandidáti, spĺňajúci profil hľadaného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, služby, marketing

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- skúsenosti s internetom, užívateľské ovládanie PC
- organizačné a komunikačné schopnosti, predchádzajúce skúsenosti s telefonickou komunikáciou sú výhodou
- odolnosť voči stresu
- prax s riešením reklamácií je výhodou
- prax v oblasti helpdesku je vítaná
- schopnosť identifikovať problém, analyzovať jednotlivé časti požiadavky
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
- analytické myslenie
- vynikajúce komunikačné schopnosti (znalosť SJ, MJ -ústne a písomne)
- orientácia na zákazníka

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
FACTCOOL v číslach
+150 zamestnancov vo viacerých krajinách EU
+10 000 000 odoslaných balíkov od roku 2012
+2 000 vybavených objednávok denne

Aj vy sa môžete podieľať sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou. Sme stále otvorení novým talentom v oblasti marketingu, IT, financií, zákazníckej podpory a reklamačného oddelenia.
Vyznávame filozofiu, dokáž nám, že na to máš a my Ti dáme šancu sa realizovať. Napriek narastajúcim počtom zamestnancov, sa snažíme zachovávať si osobný prístup k zamestnancom a priateľskú atmosféru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3490840  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900€ a viac podľa relevantných pracovných skúseností + stravné lístky s hodnotou 3,60€ /deň