Junior PHP Developer

FACTCOOL, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Programovanie komplexnej web aplikácie www.factcool.com v PHP s použitím
MySQL.
• Návrh a implementácia nových funkcionalít
• Vývoj nových features v spolupráci s našim produktovým tímom
• Úzka spolupráca s marketingovým oddelením

Chceš sa podieľať na tvorbe produktu s dosahom na stovky tisíc koncových zákazníkov
v 11 krajinách?
Máš chuť byť v core tíme úspešnej rýchlorastúcej firmy, v prostredí kde je príjemná atmosféra a veľká sloboda realizovať sa?
Máš záujem patriť medzi inžinierov, ktorí formujú komplexnú PHP aplikáciu?

Budeš naberať know-how so skúsenými programátormi, ktorí publikujú množstvo
open- source kódu a prednášajú na najlepších konferenciach na Slovensku.
Môžeš sa stať spolutvorcom medzinárodne úspešnej platformy, schopnej oblsúžiť stá-
tisíce zákazníkov.
Vyznávame zodpovednosť a slobodu – spoločne stanovujeme tímové ciele a máme
pohyblivý pracovný čas.
Budeš robiť v prostredí s fajn ľuďmi a s dobrou atmosférou.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti s vývojom webových aplikácii
• Portfólio webov na ktorých si pracoval
• Flexibilita
• Aspoň ročné skúsenosti s PHP
• Angličtina na komunikačnej úrovni
• Znalosť optimalizácie DB na strane PHP – to znamená,
že tvoje queries musia byť čisté a používanie soft
delete-u je must!

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
FACTCOOL v číslach
+150 zamestnancov vo viacerých krajinách EU
+10 000 000 odoslaných balíkov od roku 2012
+2 000 vybavených objednávok denne

Aj vy sa môžete podieľať sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou. Sme stále otvorení novým talentom v oblasti marketingu, IT, financií, zákazníckej podpory a reklamačného oddelenia.
Vyznávame filozofiu, dokáž nám, že na to máš a my Ti dáme šancu sa realizovať. Napriek narastajúcim počtom zamestnancov, sa snažíme zachovávať si osobný prístup k zamestnancom a priateľskú atmosféru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2825566  Megjelentetés dátuma: 24.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou