Personálny konzultant/špecialista

FACTCOOL, s.r.o.

Miesto práce
Veľkomoravská 2866/9, okres Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s recruitingom? Chceli by ste sa posúvať ďalej a zbierať skúsenosti v moderných disciplinách HR, ako je HR marketing a Employer Branding? Chceli by ste sa aktívne zúčastňovať na rozvoji úspešnej medzinárodnej stratupovej firmy z oblasti e-commerce so zameraním na fashion?
V prípade, že áno, máte jedinečnú šancu. Spoločnosť Factcool hľadá HR Špecialistu, ktorého baví recruiting a chce sa podieľať na budovaní core tímu aj na medzinárodnej úrovni.
Ak je vám blízke e-commerce, orientujete sa na soc. sieťach, zaujímajú vás novinky a trendy HR, tak čitajte ďalej.
Zatiaľ sme nemali žiadneho HR Špecialistu, ale keďže sme vyrástli a stále rastieme, potrebovali by sme niekoho, kto by sa postaral o zastrešenie všetkých HR aktivít a do budúcna vybuduje schopný HR tím.
- Recruiting, executive search
- Propagácia voľných pracovných miest
- Realizácia pohovorov, screening kandidátov
- HR Business partnering
- HR Branding
- HR marketing
- Spravovanie firmy na sociálnych sieťach
- Networking (budovanie komunít online a offline)
- Interná komunikácia a budovanie silnej firemnej kultúry
- Komunikácia s externým prostredím (školy, úrady práce)
- Administratíva, tvorba dokumentov, personalistika

- možnosť stať sa spolutvorcom medzinárodnej úspešnej platformy, schopnej obslúžiť
státisíce zákazníkov
- práca v mladom, dynamickom a rýchle rastúcom tíme
- príjemné pracovné prostredie ( hlavnými firemnými hodnotami sú zodpovednosť a
sloboda
- spoločne sa stanovujú tímové ciele a zamestnanci majú pohyblivý pracovný čas.)
- nepretržité vzdelávanie a rozvoj

Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalny manžment, ekonómia, ekonómia, marketing (ideálne personalistika + business)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s recruitingom a executive search
- skúsenosť s personalistikou
- orientácia a záujem o e-commerce
- znalosť sociálnych sietí
- umenie networkovať
- plné nasadenie a radosť z dosahovania výsledkov
- pokročilá angličtina na komunikačnej úrovni slovom aj
písmom na dennej báze
- perfektná úroveň slovenského jazyka slovom aj písmom

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
FACTCOOL v číslach
+150 zamestnancov vo viacerých krajinách EU
+10 000 000 odoslaných balíkov od roku 2012
+2 000 vybavených objednávok denne

Aj vy sa môžete podieľať sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou. Sme stále otvorení novým talentom v oblasti marketingu, IT, financií, zákazníckej podpory a reklamačného oddelenia.
Vyznávame filozofiu, dokáž nám, že na to máš a my Ti dáme šancu sa realizovať. Napriek narastajúcim počtom zamestnancov, sa snažíme zachovávať si osobný prístup k zamestnancom a priateľskú atmosféru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2824103  Megjelentetés dátuma: 2.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou