Zákaznícka podpora pre Poľsko

FACTCOOL, s.r.o.

Miesto práce
Slovenská republika, Trenčiansky kraj, okres Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie hovorov a e-mailov od zákazníkov
- riešenie požiadaviek a reklamácií zákazníkov e-mailom a telefonicky
- poskytovanie poradenstva týkajúceho sa našich služieb a produktov
- riešenie reklamácií, vratiek tovarov a objednávok
- osobná komunikácia so zákazníkom
- všetky činnosti je potrebné zvládať v Polštine - pre našich zákazníkov na trhu v Poľsku
- miesto práce Trenčín
- NEJEDNÁ SA O TELEMARKETING A NEVYŽIADANÉ TELEFONICKÉ PONÚKANIE TOVAROV / SLUŽIEB

- práca v profesionálnom a rýchle rastúcom medzinárodnom tíme
- nepretržité vzdelávanie a rozsiahly rozvoj Vašich zručností
- dlhodobá perspektívna práca,

Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zasielajte na [email protected] .Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať. V mailovej správe uveďte súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti GIM Europe sro. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s internetom, užívateľské ovládanie PC
- organizačné a komunikačné schopnosti, predchádzajúce skúsenosti s telefonickou a mailovou komunikáciou sú výhodou
- odolnosť voči stresu
- prax s riešením reklamácií a objednávok je výhodou
- prax v oblasti helpdesku je vítaná
- schopnosť identifikovať problém, analyzovať jednotlivé časti požiadavky
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, cieľavedomosť
- analytické myslenie
- vynikajúce komunikačné schopnosti (ústne a písomne)
- orientácia na zákazníka
- sebadisciplína a vedenia samého seba k čo najlepšiemu výkonu práce

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v 18tich krajinách východnej Európy. Rastieme veľmi rýchlo a za naše krátke pôsobenie na trhu sme si získali stovky tisíc zákazníkov na viacerých trhoch EÚ. U nás si môžete vybrať zo širokej ponuky, športovej dámskej, pánskej a detskej konfekcie, doplnkov a športových potrieb.
FACTCOOL v číslach
+150 zamestnancov vo viacerých krajinách EU
+10 000 000 odoslaných balíkov od roku 2012
+2 000 vybavených objednávok denne

Aj vy sa môžete podieľať sa na budovaní úspešného e-shopu s medzinárodnou pôsobnosťou. Sme stále otvorení novým talentom v oblasti marketingu, IT, financií, zákazníckej podpory a reklamačného oddelenia.
Vyznávame filozofiu, dokáž nám, že na to máš a my Ti dáme šancu sa realizovať. Napriek narastajúcim počtom zamestnancov, sa snažíme zachovávať si osobný prístup k zamestnancom a priateľskú atmosféru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1200749  Megjelentetés dátuma: 20.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou