Skladník

F R I K A S s.r.o.

Miesto práce
Rača
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom - potravinami
- práca aj v chladiarenských a mraziarenských skladoch
- uskladnenie a vychystávanie tovaru
- inventarizácia zásob na základe hmotnej zodpovednosti
- spracovanie dokladov s ručným skenerom a pc

- kompletné vstupné zaškolenie a zapracovanie pod vedením skúsených pracovníkov
- nadštandardné finačné ohodnotenie s možnosťou jeho ďaľšieho zvyšovania
- zamestnanecká zľava na všetok predávaný tovar
- príspevok na dopravu do zamestnania

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania : 30.6.2021
Kompletné štruktúrované životopisy v slovenskom jazyku a žiadosť zasielajte na e-mail [email protected]. Spätne budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle z.č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- odolnosť voči stresu
- prax v obore vítaná

Spoločnosť Frikas s.r.o. vznikla v roku 1992 ako jedna z prvých veľkoobchodných spoločností na Slovensku, ktorá sa od svojho vzniku zaoberá distribúciou potravín a čistiacich prostriedkov do gastronomických prevádzok. Jej zákazníkmi sú zariadenia spoločného stravovania všetkých druhov, veľkostí a národných kuchýň. Čo znamená, že si tam nájdu všetko potrebné zariadenia školského stravovania, prevádzky závodného stravovania, prevádzky HORECA, bufety, pizzérie aj ďalšie zariadenia s celodenným stravovaním.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2849600  Megjelentetés dátuma: 6.6.2021  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.