Obchodný manažér - živnosť

magano.sk

Miesto práce
Žilinský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
3.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme obchodného manažéra, ktorý svojimi skúsenosťami a schopnosťami obohatí našu spoločnosť o nových klientov a povedie tím obchodníkov v celej Slovenskej republike.
Hľadáme človeka, ktorého náplňou práce bude:
- samostatné vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- riadenie tímu obchodných zástupcov (6 - 8 členov)
- zodpovednosť za plnenie plánu
- účasť na obchodných stretnutiach
- realizácia školení nových členov tímu
- návrh a tvorba predajnej stratégie
- pravidelná účasť na poradách
- cestovanie v rámci Slovenskej republiky

- Férový prístup
- Výkonnostné odmeny
- Možnosť rozvíjať sa a kariérne napredovať
- Nákup tovaru pre vlastnú potrebu za veľkoobchodné ceny

Hľadáme skúseného, vyzretého a ambiciózneho vodcu pre obchodný tím. Ide o prácu na ŽIVNOSŤ. Bližšie informácie a podmienky spolupráce poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore v Žiline. Trvalé bydlisko v Žiline a okolí výhodou. Práca vyžaduje aj prácu v office v Žiline 1-3 dni v týždni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj, Manažment, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- VLASTNÉ AUTO
- skúsenosť s vedením obchodného tímu podmienkou
- minimálne 5 ročné skúsenosti v oblasti obchodu a akvizície nových obchodných partnerov
- aktívny vodič - podmienkou
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- analytické a strategické myslenie
- negociačné, organizačné a manažérske (riadiace) zručnosti
- vlastný notebook, mobil
- pracovné nasadenie a dynamika
- samostatnosť

Sme stabilná firma, pôsobiaca v oblasti predaja drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb už od roku 1992. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území Slovenska. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických kolegov do nášho tímu. Predávame viac ako 6 000 druhov výrobkov v zásobe presahujúcej 700 000 kusov tovaru. Predávame produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností ( Silan, Ariel, Nivea, Gillette ). Sme výhradným distribútorom viacerých značiek. Zásobujeme maloobchodné prevádzky drogérií, potravín a taktiež zásobujeme firmy, školy, inštitúcie a segment HOREKA. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3934737  Megjelentetés dátuma: 8.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac