Key Account Manager pre Slovenskú republiku

magano.sk

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie obchodného tímu
- nábor a výber nových členov do obchodného tímu
- komplexná starostlivosť o kľúčových klientov
- príprava individuálnych ponúk pre klientov
- starostlivosť o platobnú disciplínu
- akvizícia a maximalizácia obchodného potenciálu u nových klientov
- komunikácia na úrovni top manažmentu nadnárodných spoločností
- komunikácia s obchodnými partnermi občas aj v anglickom jazyku
- vyhľadávanie obchodných príležitostí
- tvorba a plnenie obchodnej a firemnej stratégie

- finančné hodnotenie závislé na pracovných schopnostiach a nasadení
- výkonnostné odmeny
- zamestnanecké zľavy
- práca v stabilnej firme s 25 ročnou tradíciou
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- možnosť užívania osobného automobilu aj na súkromné účely - po dohode a zapraxovaní

Hľadáme skúseného, vyzretého a ambiciózneho vodcu pre obchodný tím a key account manažéra pre kľúčových zákazníkov v jednom. Ide o prácu na hlavný pracovný pomer. Bližšie informácie a podmienky spolupráce radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore v Žiline v priebehu najbližších dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, vedenie ľudí , manažovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- schopnosť pracovať samostatne
- strategické myslenie
- vodcovské a manažérske schopnosti
- zodpovednosť za obchodné výsledky celého tímu
- príjemné vystupovanie
- silná orientácia na dosahovanie výsledkov
- silná orientácia na potreby a spokojnosť zákazníkov
- chuť byť súčasťou firemnej stratégie a tímu

Sme stabilná firma, pôsobiaca v oblasti predaja drogérie, kozmetiky a hygienických potrieb už od roku 1992. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov spotrebného tovaru na území Slovenska. Neustále rozvíjame svoje obchodné aktivity a hľadáme dynamických kolegov do nášho tímu. Predávame viac ako 6 000 druhov výrobkov v zásobe presahujúcej 700 000 kusov tovaru. Predávame produkty od menej známych výrobcov až po produkty nadnárodných spoločností ( Silan, Ariel, Nivea, Gillette ). Sme výhradným distribútorom viacerých značiek. Zásobujeme maloobchodné prevádzky drogérií, potravín a taktiež zásobujeme firmy, školy, inštitúcie a segment HOREKA. Bližšie informácie o nás, našej činnosti, ako aj o pracovnej pozícii radi poskytneme vybraným uchádzačom na osobnom pohovore. Tešíme sa na vaše žiadosti!

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3282455  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou