Elektromontér, Montér

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
DOHODOU
3,7 - 6,2 EUR/hod.3,70 + 25% variabilná zložka (4,60 eur/hod) - 6,2 + 25% (7,80 eur/hod) variabilná zložka, + príplatky (sťaženostné, nadčasy...) + ročné odmeny. Mzda bude dohodnutá na základe praxe a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce v priemysle, montáž káblových trás, pokládka káblov, ukončovanie káblov, výroba a montáž elektrických rozvádzačov, montáž transformátorov, elektromontážne práce na dráhach. Práce sú realizované na celom území SR a ČR.

Ubytovanie zdarma, Cestovné náhrady, Poskytnutie OOPP a ručného náradia, Bezplatné školenia, Príspevok do tretieho dôchodkového piliera, Karta MULTISPORT, Príspevky pre deti zamestnancov, Sociálne príspevky pri životných a pracovných jubileách a ďalšie.

Osvedčenie v zmysle vyhlášky 508/2009 Z.z. a elektrotechnické vzdelanie nie je podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárenstvo, technika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, chuť učiť sa

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. je slovenská spoločnosť s niekoľko desaťročnou tradíciou. Spoločnosť realizuje predovšetkým montážne práce, skúšky a odborné prehliadky pre investičné celky, pre jednotlivé druhy technológií v oblasti silnoprúdovej elektrotechniky, automatizačnej a regulačnej techniky a to:
- rozvodne a trafostanice všetkých druhov napätí do 52 kV
- napájacie rozvody, vonkajšie káblové vedenia 6kV až 110 kV
- silnoprúdové motorické rozvody
- vonkajšie a vnútorné osvetlenie
- bleskozvody a uzemňovacie siete
Svoju činnosť realizuje na celom území Slovenskej republiky a v zahraničí.
Spoločnosť taktiež zabezpečuje komplexné dodávky v oblasti elektroenergetiky.
Spoločnosť EZ-ELEKTROSYSTÉMY Košice s.r.o. je od 01/2019 členom nadnárodného holdingu EPH.
ID: 4058148  Megjelentetés dátuma: 8.4.2021  Alapbér (bruttó): 3,7 EUR/hod.