Sales Executive

Extraordinary k.s.

Miesto práce
Miletičova 16, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr tým lepšie, ale na dobré si radi počkáme
1 000 - 1 800 EUR/mesiacVeríme v spojené nádoby. Keď je firma zdravá, ľudia v nej sa majú dobre. Ponúkame základný plat a k nemu odmeny podľa výsledkov práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nadväzovanie nových pozitívnych vzťahov s klientmi je pre nás v tomto štádiu veľmi dôležité. Hľadáme do tímu schopného človeka s veľkou dávkou podnikavosti, autenticity a autonómie, ktorý nepotrebuje počuť to čo/kedy/kde má urobiť preto, aby uspel. Jeho hlavnou úlohou bude prinášať do firmy nový biznis - budeme od neho očakávať efektivitu a výkon za ktorý si zaslúži primeranú odmenu. Nehľadáme predajcu, ale skôr poradcu. Nepredávame služby, ale ponúkame riešenia. Nerobíme to, čo sa vyplatí, ale to, čomu veríme :-)

Náplň práce
1. oslovovanie a získavanie nových klientov
2. poradenstvo a analýza cieľov a potrieb
3. výber vhodného tímového programu s dôrazom na dosiahnutie cieľov a potrieb klienta (v spolupráci s event manažérkou)
4. občasná pomoc pri realizovaní teambuildingu

V tejto časti by sme mali napísať o stolnom futbale a super kanceláriách. U nás je však hlavnou zamestnaneckou výhodou práca samotná. Na stole ťa budú čakať výzvy a otázky, na ktoré je potrebné nájsť správne odpovede a my hľadáme niekoho, kto sa nevie dočkať do týchto výziev pustiť.
A áno, pracujeme v príjemných obývačkoidných priestoroch, dole v budove je kaviareň, Montessora škôlka aj parádna záhradka. K tomu ponúkame:

1. prácu s veľkou mierou samostatnosti a dôvery
2. unikátne lokálne aj globálne projekty
3. možnosť rásť a veľa sa naučiť (interné tréningy a konferencie Catalyst Global)
4. zmysluplnú prácu s veľkými výzvami aj s veľkým dopadom na klientov
5. príležitosti vidieť okamžitý dopad práce
6. 3 milých slovenských kolegov a stovky spolupracovníkov z celého sveta
7. možnosť byť súčasťou globálnej organizácie, ktorá je trendsetterom vo svojom odvetví

Informácie o výberovom konaní

Ako získať pozvánku na osobný pohovor?

Natoč videovizitku, kde nám porozprávaš o sebe a svojich motívoch prečo by sme ťa mali zamestnať a pošli to prosím na [email protected]
Žiadosti o prácu bez natočeného videa nebudeme brať do úvahy – hľadáme high performerov, ktorí si vedia a chcú dať záležať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Team Building, Team Development, Poradenstvo, Koučink, Sales

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Zapadneš medzi nás, ak máš:
1. skvelé people skills, komunikačné zručnosti, schopnosť vedieť sa predať, zmanažovať seba aj všetkých okolo seba
2. vysoké EQ, radosť z práce s ľuďmi a schopnosť dobre zvládať stres
3. záujem o umenie, behaviorálne vedy, trendy v event biznise
4. skúsenosti s organizovaním resp. predajom eventov/tréningov/workshopov
5. túžbu učiť sa, neustále sa zlepšovať, schopnosť povedať neviem, vedieť sa mýliť a učiť sa z chýb
6. vnútornú potrebu veci meniť, dokázať viac (než sa očakáva), zájsť o krok ďalej ako býva zvykom
7. možnosť pracovať jeden víkend mesačne

Extraordinary aka Catalyst je exkluzívnym partnerom Catalyst Global na Slovensku a v Rakúsku. Spájame príjemné s užitočným = spolu s našimi partnermi organizujeme teambuildingové aktivity v 95 krajinách sveta. Nerobíme skákanie vo vreci, ani ochutnávky vína.

Veríme, že teambuildingom, ktorý je užitočný aj zábavný, dokážeme zlepšiť vzťahy, prostredie aj výsledky vo firmách. Pracujeme pre firmy od Silicon Valley až po Humenné.

Veríme na rovnováhu v živote aj v biznise. Veríme v transparentnosť, férovosť a priateľské vzťahy.

PS: Pozri si čo robíme na našom lokálnom webe www.extraordinary.sk, alebo globálnom webe www.catalystteambuilding.sk

Pozri si video o nás na https://www.youtube.com/watch?v=-se0EDjC7Uw

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3766674  Megjelentetés dátuma: 18.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 800 EUR/mesiacVeríme v spojené nádoby. Keď je firma zdravá, ľudia v nej sa majú dobre. Ponúkame základný plat a k nemu odmeny podľa výsledkov práce