Skladník, referent MTZ

EXTEC s.r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzda od 1050,00 EUR mesačne. Konkrétna výška mzdy bude závisieť od preukázaných skúseností, odborných schopností a zručností vybraného uchádzača o zamestnanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a výdaj materiálu na zákazky v oblasti elektrických inštalácií a montážnych prác,
príjem a výdaj materiálu cez PC,
kontrola stavu dodaného materiálu,
evidencia stavu zásob na sklade,
vstupná kontrola tovaru,
fyzická inventúra skladu,
sledovanie potvrdenia objednávok a termíny dodávok, objednaného materiálu,
telefonický kontakt s dodávateľmi,
udržiavanie čistoty a poriadku v sklade,
dodržiavanie smerníc BOZP a PO.

Mladý, dynamický tím
Možnosť osobného rastu a rozvoja
Príjemné pracovné prostredie
Motivujúce mzdové ohodnotenie
Mobilný telefón

Pokiaľ Vás naša ponuka oslovila a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, Váš životopis, žiadosť o zamestnanie a súhlas so spracúvaním osobných údajov v slovenskom jazyku očakávame na nižšie uvedenej e-mail adrese.
Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika a energetika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

predošlá skúsenosť na podobnej pozícii min. 1 rok,
základný prehľad v oblasti elektrotechnického a spojovacieho materiálu – vodiče, istiace prvky, káblové žľaby a pod.
vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič
preukaz vodiča VZV - výhodou
Trestná bezúhonnosť,
Flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, ochota pracovať, zodpovedný prístup k práci.

Skupina EXTEC so sídlami v Českej republike a na Slovensku, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti MaR, RS, elektro (NN, VN), výroby rozvádzačov a špeciálnych panelov, Ex dodávok aj výroby zariadení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu pre zákazníkov v chemickom, petrochemickom, rafinérskom, farmaceutickom a biochemickom priemysle.
Náš tím tvoria kreatívni, dynamickí ľudia, ktorí sa neboja žiadnej výzvy a každý nový projekt je unikátny a jedinečný. U nás sa jednoducho nikdy nenudíte.
Viac informácií o spoločnosti na: www.extec.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3501678  Megjelentetés dátuma: 23.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Mzda od 1050,00 EUR mesačne. Konkrétna výška mzdy bude závisieť od preukázaných skúseností, odborných schopností a zručností vybraného uchádzača o zamestnanie.