Získajte prácu ako operátor výroby. Plat 970€ + bonusy, príplatky

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
747€ + 223€ bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zarábajte 970€ na pozícii operátora výroby. Získajte stabilné miesto v automobilovom priemysle, vysoké príplatky a prácu v čistom a modernom prostredí. Neváhajte a prihláste sa ešte dnes! Ubytovanie vám zabezpečíme.

Vašou náplňou práce bude:
- rôzne druhy činností podľa pracovnej oblasti
- montáž prvkov karosérie, skrutkovanie, nitovanie; brúsenie, zváranie; leštenie, kontrola kvalitu farby a laku; vizuálna a hmatová kontrola, meranie posuvným meradlom; opravy a hlásenie porúch
- kontrola kvality vykonanej práce podľa pracovných postupov

Čo vám ponúkame?
- lákavé finančné ohodnotenie 970€
- stabilné miesto v automobilke
- prácu aj bez predchádzajúcej praxe
- základnú zložku mzdy 747€
- možnosť výberu záloh každý týždeň 30€
- vysoké príplatky
- ubytovanie za symbolický poplatok
- príspevok na dopravu 20€

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Leader v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Minimálne dosiahnuté vzdelanie – nižšie stredné odborné
- Schopnosť zapamätať si informácie
- Bezkonfliktný, zodpovedný, spoľahlivý prístup k práci

Manuvia je personálna agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu už vyše 20 rokov. Môžeme sa pochváliť, že zamestnávame vyše 12 000 spokojných zamestnancov. Zabezpečujeme im komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po starostlivosť koordinátorov na pracovisku. Naše skúsené náborárky pre vás nájdu ideálnu prácu. Nezmeškajte tie najlepšie pracovné ponuky a kontaktujte nás ešte dnes!

Počet zamestnancov
6000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3447935  Megjelentetés dátuma: 13.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 747€ + 223€ bonusy