Pracujte ako operátor výroby v ČR s platom 1300€ a super bonusmi

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilnú prácu s dobrým mzdovým ohodnotením a pracovnými podmienkami? Pracujte u tých najlepších!
Získajte prácu v Českej republike, v meste Bezděčín, s ubytovaním a dopravou ZADARMO a s lukratívnym platom 1300€ mesačne. Práca je jednoduchá, stačí poslať životopis.

- montáž autosedadiel a ďalšia súvisiaca práca na výrobnej linke podľa pracovného návodu
- vykonávanie vizuálnej kontroly kvality hotových sedadiel z montážnej linky podľa kontrolných predpisov
- kontrola kvality materiálu pre montáž sedadiel
- zodpovednosť za kvalitu odvedenej práce

- zamestnanie v čistom, modernom a bezprašnom prostredí
- zabezpečenie ubytovania ZADARMO v modernej a čistej ubytovni
- doprava zdarma z ubytovne do zamestnania
- 1600 Kč – čalúnnický príplatok
- 1200 Kč – bonus za mesačnú prítomnosť
- výkonnostný bonus
- príplatky za prácu v noci, cez víkendy a cez sviatky
- príplatky za nadčasy a poobedňajšie zmeny
- možnosť vyplácania záloh každý pondelok
- príspevok na teplú stravu v jedálni (ranná a poobedňajšia zmena) – stravné lístky v hodnote 70 Kč
- 25 dní dovolenky
- športové a kultúrne podujatia, masáže, Vianočný večierok, Family day

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

EXPRESS PEOPLE, s.r.o. je personálna agentúra s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá je na trhu od roku 1998. Špecializuje sa na poskytovanie služieb Temporary a Permanent placement. Okrem Slovenska pôsobí aj v Česku, Poľsku, Rumunsku a Srbsku. Spoločnosť od svojho založenia obsadila doma aj v zahraničí už vyše 35 000 pracovných miest, a to hlavne v oblasti priemyslu, výroby a logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme ukončené základné vzdelanie, ale nepotrebujete žiadnu prax, všetko vás zaučíme.

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3007116  Megjelentetés dátuma: 12.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 eur