Kariéra v auto-moto. Plat po zapracovaní až 1035€! ( operátor strojov a zariadení )

Manuvia, a. s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Mzdové podmienky (brutto)
až do 1035€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete dobre zarábať? Láka vás kariéra v automobilovom priemysle? Pracujte v stredných Čechách pre jednu z najväčších automobiliek sveta! Nástup možný aj bez praxe! Plat počas prvých troch mesiacoch až 770€, neskôr až 1035€ + 13. plat a ostatné benefity .K tomu vám zabezpečíme dopravu do ČR zadarmo. Získate tiež príspevky na dopravu do práce a ubytovanie.

Náplň práce:

-Možnosť pracovať na rôznych úsekoch – lisovňa, zvarovňa, lakovňa, finálna montáž, logistika, kontrola kvality

Typické činnosti zahŕňajú:
- montáž dielov automobilov pri výrobnej linke
- kontrolu kvality produkcie
- logistiku a prácu v sklade

Čo u nás získate?

- Možnosť získať skvelé zamestnanie aj bez predošlej praxe
- Plat počas prvých troch mesiacoch až 770€, neskôr až 1035€!
- Garantovaný 13. plat vyplácaný priebežne raz za štvrťrok
- Výkonnostný a dochádzkový bonus + príplatky za poobedné, nočné zmeny a nadčasy
- Prácu v modernom prostredí na rôznych úsekoch
- Zálohy už po 1. týždni
- Dopravu do ČR zadarmo
- Príspevok na dopravu do práce a ubytovanie
- Zvyšovanie kvalifikácie: získanie certifikátov a školení, ktoré využijete v ďalšej kariére
- 3 dni voľna v týždni– pracovná doba od pondelka do štvrtka, piatky a víkendy budete mať voľné!
- 5 týždňov dovolenky
- Nadštandardnú starostlivosť o zamestnancov – budete môcť využiť posilňovňu, ihrisko, rehabilitáciu a yogu priamo v areáli spoločnosti
- Rôzne firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, rodinný deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Získajte dobrú prácu ešte dnes. Volajte ihneď 02/20 839 500 alebo nás kontaktujte mailom [email protected], prípadne oslovte pobočku vo vašom meste:

Ružomberok - 0917 852 970, [email protected]
Nitra - 0917 852 968, [email protected]
Prievidza - 0905 920 725, [email protected]
Košice - 0918 918 158, 0908 161 454 [email protected]
Prešov - 0905 824 538, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2481439  Megjelentetés dátuma: 2.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: až do 1035€