Špeditér

Express Group, a. s.

Miesto práce
Južná trieda, Košice
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiaczákladná mzda od 850,00 Eur (konečná výška mzdy závisí od dĺžky praxe a skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečovať a koordinovať všetky činnosti súvisiace s obchodným vzťahom k zákazníkovi v celom procese, t.j. oslovenie zákazníka, vyjednávanie zmluvných podmienok obchodovania, prezentácia ponúk, uzatvorenie zmluvy/objednávky, priebežná komunikácia, riadenie a rozvoj konkrétneho obchodného vzťahu k zákazníkovi v pridelenej oblasti s cieľom plnenia plánu predaja.
- Zabezpečovať komunikáciu so zákazníkom, zisťovať jeho potreby, predkladať návrhy na zlepšovanie spolupráce,
- Vykonávať akvizičnú činnosť v súlade so zámermi spoločnosti spracovávať pridelené a samostatne získané obchodné prípady,
-Dohadovať podmienky cestnej prepravy ako je vypracovávanie cenových ponúk, miesto, čas plnenia a iné podmienky pre zákazníkov,
-Vykonávať logistiku prepráv v zmysle dohodnutých podmienok plniť náležitosti rámcových zmlúv a objednávok,
-Získavanie údajov o bonite odberateľov a hodnotenie bonity odberateľov

- pružný pracovný čas
- 13. plat
- vstup do Golem club prevádzok (fitness, wellness, masáže, skupinové cvičenia)
- príspevky zamestnávateľa do 3. piliera (DDS NN Tatry Sympatia, DDS NN Tatry Sympatia, DDS Stabilita)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

- znalosť anglického/nemeckého jazyka, maďarský jazyk veľkou výhodou,
- proaktívny prístup,
- organizačné schopnosti,

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3999293  Megjelentetés dátuma: 8.4.2022  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac