Finančný controller

Express Group, a. s.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podieľať sa na príprave obchodno-finančného plánu spoločnosti
- Príprava prognóz a odhadov pre budúce obdobie
- Vyhodnocovať plnenia plánu a analýza odchýlok
- Príprava mesačných interných závierok spoločnosti
- Sledovať, vyhodnocovať a analyzovať vývoj nákladov a výnosov podľa vnútorného členenia spoločnosti
- Návrh opatrení na odstránenie nedostatkov a vzniknutých odchýlok vyplývajúcich z finančnej analýzy.
- Aktualizovať a kontrolovať nákladové strediská
- Alokácia nákladov na jednotlivé nákladové strediská
- Vypracovanie finančných reportov a prehľadov pre vrcholový manažment organizácie.
- Navrhovať opatrenia vedúce k zefektívneniu procesov spoločnosti

- pružný pracovný čas
- 13. plat
- vstup do Golem club prevádzok (fitness, wellness, masáže, skupinové cvičenia)
- príspevky zamestnávateľa do 3. piliera (DDS NN Tatry Sympatia, DDS NN Tatry Sympatia, DDS Stabilita)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
SAP FI/CO - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
IBM Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- na uvedenú pozíciu je prax výhodou,
- analytické myslenie, odolnosť voči stresu, flexibilita, dobré komunikačné schopnosti, ochota
spolupracovať,

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3986344  Megjelentetés dátuma: 24.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac