Disponent

Express Group, a. s.

Miesto práce
Južná trieda 125, Košice
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 EUR v závislosti od odbornosti a dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba akvizičnej činnosti v súlade so zámermi spoločnosti,
- zodpovednosť za jednotlivé prepravy,
- zodpovednosť sa vypracovanie vhodnej cenovej ponuky pre zákazníkov,
- pripravovať podklady na fakturáciu a zodpovedať za odosielanie schválených faktúr zákazníkom,
- koordinovať splatnosť faktúr, aktívne komunikovať so zákazníkom v prípade zhoršenej platobnej disciplíny,
- zabezpečovať vybavovanie reklamácií v zmysle Reklamačného poriadku spoločnosti
- zabezpečovať pravidelný reporting v zmysle potrieb vedenia spoločnosti

- 13. mzda,
- kvartálne odmeny na základe plnenia cieľov osobného plánu a plánu cieľov spoločnosti,
- možnosť využitia služieb spoločnosti GOLEM,
- teambuildingové aktivity,
- príspevok zamestnávateľa na DDP. 3. pilier.

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite spoločne s Vaším CV aj nasledovný súhlas: "Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania a v profesijnom životopise poskytnutých spoločnosti Express Group, a.s. podľa zákona č. 428/2002 pracovnú pozíciu v spoločnosti. Súhlas so spracovaním osobných údajov platí do doby môjho písomného odvolania"
Bez odoslania elektronického súhlasu o spracúvaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania.
Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské resp. vysokoškolské vzdelanie (dopravné výhodou),
- prax na obdobnej pracovnej pozícií 1 rok výhodou,
- znalosť dohovoru CMR a AETR,
- AJ alebo NJ komunikatívne,
- komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti,
- orientácia na zákazníka,
- dosahovanie výsledkov.

Express Group, a.s. ponúka integrovanú sieť prostredníctvom železničnej, kontajnerovej, kamiónovej, námornej a riečnej prepravy a prenájom vagónov. Prepravné požiadavky klientov rieši odborný tím s prepojením na filiálky v celej Európe, Rusku, Turecku a partnermi v Ázii. Centrom prepráv je Stredná a Východná Európa.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1351020  Megjelentetés dátuma: 11.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800 EUR v závislosti od odbornosti a dĺžky praxe