Produktový inženýr - ložiska

Experis

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímáte se o oblast ložisek, psali jste na toto téma kupříkladu diplomovou práci nebo jste už zkušeným inženýrem právě v této oblasti?

Domluvíte se dobře anglicky?

V současné době hledáme nového kolegu, který se připojí k naší skupině Transport System (TS), globálnímu dodavateli turbodmychadel s úsporou paliva a snížení emisí pro výrobce automobilů po celém světě.

POPIS POZICE

Čeká Vás pestrá práce, budete mimo jiné:

Vyviíjet součásti specifických hřídelů a ložisek zajištěním spolupráce mezi konstrukcí, výrobou, výrobními linkami, obstaráváním, zabezpečením výrobků
Plánovat aktivity prostřednictvím časové osy projektu a respektovat správu projektů mezi zásadami a produktovými řadami
Navrhovat technické zprávy a zúčastňovat se recenzí návrhu
Zajišťovat analýzu součástí pomocí standardních metod uvedených v zásadách.
Aplikovat simulační nástroje pro kontrolu výsledků komponent a kontrolovat testování (pohyb hřídele a analýzu dat a zprávy).

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME

Práci v prestižní mezinárodní firmě a opravdový balík firemních benefitů.

Hlavní oblast působení klienta

Výzkum a vývoj

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

PROFIL KANDIDÁTA

VŠ vzdělání technického směru, ideálně strojírenství

Orientace v oblsati ložisek

AJ min. na úrovni B2

Týmový duch

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3415001  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018