IT Helpdesk = Nejlepší IT zkušenost

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 47 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na technické podpoře našich uživatelů PC si tě zaškolíme a následně budeš navrhovat ideální řešení uživatelských problémů se SW i HW. Vše po mailu, relefonu nebo vzdálené správě. Získáš tak výborný základ s potenciálem pro tvůj rozvoj a případný postup na druhou úroveň IT technické podpory i do oboru IT obecně.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Každý rok 12 000 kč do kafetérie na cokoliv.
Příspěvek 8000 kč na úrazové pojištění.
Dostaneš kompletně uhrazené MHD.
Získáš super mobil, který si vybereš!
Dostaneš multisport kartu!
Získáš také zvýhodněné balíčky tarifů pro celou rodinu.
Speciální příspěvky na penzijní i životní pojištění.
Stravenky, sickdays a 5 týdnů dovolené, to vše s nárokem již od nástupu.

Informace o náboru

Chceš se dostat do světa IT, ale máš zatím jen malé IT zkušenosti?
O zbytek se postaráme my. S námi získáš podstatné rozšíření tvých vědomostí z IT i z komunikace.
Protože zkušeností z IT není nikdy dost a jedna z největších mezinárodních IT společností se ti bude v životopise vyjímat. Tak pojď nastartovat svou kariéru v nejdynamičtěji se rozvíjejícím oboru na světě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Přední mezinárodní IT společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Informační technologie, zákaznická podpora

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jsi komunikativní?
Máš velký zájem a motivaci do oboru IT?
Máš alespoň malé zkušenosti ze zákaznické podpory nebo IT a chceš je dále rozvíjet?
Pokud to vše máš spolu s fajn angličtinu na středně pokročilé úrovni, tak není důvod váhat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3330191  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 35 000 - 47 000 Kč