Linux Administrátor

Experis

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s administrací linuxových serverů a nechce do korporátu? Tak pojďte pracovat do týmu nadšenců pro virtuální servery a cloudová řešení.
Můžete se těšit na neformální pracovní prostředí, profesní růst a pohodový kolektiv.

Co bude Vaší náplní práce:
• administrace linuxových serverů, automatizace procesů
• nasazování a vývoj nových projektů
• starání se o chod stávajících služeb (www servery, SQL, poštovní servery, interní servery, monitoring, sítě)
• navrhování nových řešení a rozvoj služeb na základě získaných či vlastních zkušeností

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme:
• práci na nově vznikajícím dlouhodobém globálním projektu
• zázemí stabilní české firmy s dlouhou tradicí
• kvalitní HW i SW vybavení a nejmodernější technologie
• prostředí mladého týmu orientovaného na kvalitní, rychlá a efektivní řešení
• profesní růst a školení v oboru
• každý pátek grilování a drink dle chuti :)
• místo pracoviště Praha 3 Vinohrady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Česká hostingová společnost specializovaná zejména na virtuální servery a cloudová řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co se od Vás očekává:
• znalost administrace OS Linux
• zkušenosti se správou LVM, MD RAID, Nginx, Apache, MySQL, aj.
• znalost fungování síťové komunikace (IPv4, IPv6)
• skriptování v Bash
• virtualizace

Výhodou pro Vás bude:
• zkušenost s virtualizací na qemu-kvm
• znalost jazyka Python
• znalost internetového routování
• zkušenosti s RIPE databází
• znalost anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Experis je světovým lídrem ve vyhledávání klíčových specialistů. Kombinuje odborné znalosti odvětví a lidských zdrojů. Zaměřuje se na vyhledání specialistů v oblastech informačních technologií, engineeringu, financí a účetnictví, zdravotnictví a manažerských pozic.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3210349  Megjelentetés dátuma: 3.5.2018