Špecialista pohľadávok

Exipo, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 8, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
700 + mesačná variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonický a e-mailový kontakt s dlžníkom ( osobný nie )
- informovanie dlžníkov o stave jeho pohľadávok a hľadanie spoločného riešenia
- vypracovanie splátkových kalendárov
- vytváranie reportov pre vedenie spoločnosti
- príprava podkladov a prehľadov pre klientov
- spravovanie dát v informačnom systéme
- priraďovanie platieb

- mladý dynamický kolektiv
- práca v príjemnom prostredí s teraskou
- flexibilný pracovný čas
- profesíjný rast
- možnosť dlhodobej práce
- vzdelávanie a teambuildingy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš profesíjny životopis na e-mailovú adresu uvedenú v inzeráte. Zároveň Vás žiadame, aby ste v sprievodnom liste uviedli Váš súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať LEN KANDIDÁTOV, KTORÍ SPĹŇAJÚ VYŠŠIE UVEDENÉ KRITÉRIA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skusenosti s vymáhaním pohľadávok
- skúsenosti s telefonovaním
- príjemné telefonické vystupovanie
- komunikátívnosť
- zvládanie krátkodobého stresu
- asertívnosť
- empatický prístup
- schopnosť argumentovať a presviedčať

EXIPO s.r.o. je stabilnou inkasnou spoločnosťou s dlhoročnou praxou v oblasti vymáhania pohľadávok na slovenskom trhu. V rámci našich služieb ponúkame odborné poradenstvo, analýzu dlhov a komplexné vymáhanie pohľadávok, cez mimosúdne, súdne a exekučné vymáhanie pohľadávok. K problematike inkasných sporov pristupujeme s rešpektom, slušnosťou, v súlade so zákonmi a zároveň s vysokou úspešnosťou.

Viac informácií o našej spoločnosti sa dozviete na www.exipo.sk

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2730107  Megjelentetés dátuma: 2.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 + mesačná variabilná zložka