Referent/ka dodávateľských a odberateľských objednávok, zásielok,správca e-shopu

EXIM - TECH, s.r.o.

Miesto práce
Partizánska cesta 76, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiacod 700,- EUR základný plat podľa pracovných skúseností + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš spoľahlivo pracovať s číslami a s tovarmi?
Hľadáme šikovných spracovateľov objednávok a zásielok tovarov.

EXIM - TECH s.r.o. je distribučná firma dodávajúca pomoc a riešenia v priemyselnej automatizácii. Dodávame komponenty, poradenstvo a technickú podporu našim zákazníkom, aby ich stroje a zariadenia boli efektívnejšie a spoľahlivejšie.

Čo ponúkame my Tebe?
- výborný kolektív.
- jasné pracovné postupy.
- neustále vzdelávanie sa.
- podporu tímu.
- príspevok na stravovanie.

Čo od Teba potrebujeme?
- presnú evidenciu tovaru.
- spoľahlivé spracovanie objednávok.
- odosielanie zásielok v stanovenom čase.
- rozumné plánovanie objednávok tovarov.
- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo 2 roky praxe v elektrotechnickom
odbore.
- schopnosť komunikácie v anglickom jazyku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- tvorba cenových ponúk.
- spracovanie zákazníckych objednávok, potvrdenia objednávok, komunikácia s odberateľmi.
- objednávanie tovaru u dodávateľov, objednávanie zásob do skladu podľa plánu.
- komunikácia s dodávateľmi v anglickom jazyku.
- sledovanie termínov v objednávkach.
- príjem a výdaj tovaru zo skladu.
- skladové príjemky a výdajky.
- vystavovanie dodacích listov a faktúr.
- objednávanie dopravy zásielok.
- vedenie administratívy skladu, kontrola dodacích listov, inventarizácia skladu.
- administratívna obsluha e-shopu

Byť zamestnancom stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
Kvalitné zaškolenie a tréning.
Permanentné vzdelávanie.
Motivujúce firemné prostredie a dobrý tím.
Stravné lístky v hodnote 4€

Hľadáme do svojho kolektívu šikovného, komunikatívneho a vytrvalého referenta/tku s praxou, do oddelenia dodávateľských a odberateľských objednávok. Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zareagujte prosím na tento inzerát, čím sa zaradíte medzi uchádzačov tohto výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, morálne bezúhonnosť, precíznosť a schopnosť pracovať s číslami a kódmi tovarov bez chýb, zvládanie pracovných úloh pod časovým tlakom, aktívny prístup k riešeniu problémov, samostatnosť, schopnosť rýchlo chápať a učiť sa.
Ovládanie programu WISP je výhodou.

Jednoduchými riešeniami umožňujeme zákazníkom ušetriť obrovské finančné straty, za čo sú nám zákazníci vďační.
Pomáhame odstraňovať problémy spôsobené statickou elektrinou v priemysle.
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov pre malé a veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3147085  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac