Obchodno – technický zástupca pre západné Slovensko

EXIM - TECH, s.r.o.

Partizánska cesta 456/76, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Bánovce nad Bebravou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
uvedieme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj špičkových produktov výrobcov svetovej úrovne:
- Senzorová technika: Wenglor sensoric GmbH, MTS SENSORS TECHNOLOGIE GmbH,
EGE-Elektronik Spezial-Sensoren GmbH, FRABA AG
- Zariadenia na odstraňovanie statickej elektriny FRASER Anti-Static Techniques LTD,
- Signálne svetelné veže PATLITE,
- a iných svetových výrobcov komponentov pre priemyselnú automatizáciu (pozri
www.eximtech.sk ).
Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, oslovovanie a získavanie nových klientov a vybudovanie dobrého mena a funkčných vzťahov so zákazníkmi.
Analyzovanie potrieb a požiadaviek zákazníkov, navrhovanie optimálnych riešení, vhodných komponentov a systémov, ktoré vyriešia požiadavky zákazníka a prinesú mu osoh.
Prerokovanie navrhnutých riešení so zákazníkom.
Testovanie navrhnutých riešení, a to aj priamo na výrobnej prevádzke.
Poskytovanie technickej podpory, rád, technickej dokumentácie, hotline supportu, ako aj riešení pre ďalší rozvoj.
Dohliadanie na záručný a pozáručný servis.
Riadenie vzniknutých obchodných prípadov a dohliadanie na včasnú a efektívnu prepravu tovaru k zákazníkovi.
Plánovanie a realizácia služobných ciest k zákazníkom.
Pravidelné reportovanie nadriadeným.
Aktívna spolupráca na odborných seminároch, tréningoch a školeniach.
Plnenie stanovených obchodných plánov.

Najskôr vás vyškolíme a vytrénujeme, potom budete pracovať z "home office" v mieste vášho bydliska vo vašom regióne.
Zvyčajne tri dni v týždni cestujete a robíte stretnutia so zákazníkmi v regióne a 2 dni pracujete doma vo svojom bydlisku.
Raz do mesiaca sa zúčastníte porady a tréningu vo firme v Banskej Bystrici.
Po určitej dobe si môžete zvyšovať svoje technické vedomosti a obchodné zručnosti na školeniach u našich zahraničných partnerov.
Je to tímová práca, navzájom si pomáhame, budete mať stálu technickú aj obchodnú podporu z firmy.

Byť zamestnancom prosperujúcej firmy, EXIM – TECH, s.r.o., ktorá pomáha udržiavať výrobné stroje a automatizované výrobné linky v produkcii a pomáha stavať nové moderné výrobné stroje a automatizované výrobné linky. Naša firma zvyšuje úroveň priemyslu, drží krok s najmodernejšími technológiami a patrí medzi najvýznamnejšie firmy v oblasti svojho pôsobenia na Slovensku a v Českej republike.
Možnosť dosahovať náročné ciele.
Možnosť ovplyvňovať svojou produkciou svoj príjem.
Motivačný systém odmeňovania.
Možnosť neustáleho odborného a osobnostného rozvoja ako aj budovania manažérskej kariéry.
Sloboda organizovania pracovného času v rámci firemných pravidiel.
Automobil, notebook, mobil.

Práca Obchodno – technického zástupcu je zaujímavá, dynamická a náročná, preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej predchádzajúcej pracovnej činnosti preukázateľne dosiahli veľmi dobré výsledky. Táto pozícia si vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má silný ťah na bránu a nemá obavy z prekonávania prekážok, či prípadných počiatočných odmietnutí.
Dokážete si predstaviť pomoc zákazníkom predajom riešení s automatizačnou technológiou renomovaných značiek pre ich potreby?
Dokážete dlhodobo udržiavať vzťahy so svojimi zákazníkmi?
Máte ambíciu byť vynikajúcim obchodníkom a zároveň technickým poradcom a priateľom Vašich zákazníkov?
Už od za začiatku svojej kariéry u nás môžete nadviazať na veľmi dobrú pozíciu spoločnosti na Slovenskom trhu a oprieť sa o výraznú podporu najvyššieho vedenia a neustály a kvalitný tréning.
Hľadáme tých z Vás, ktorí vo svojom živote vyhľadávajú výzvy, sú znalí trhu a zároveň majú chuť vybudovať niečo zmysluplné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, automatizácia, senzorová technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Požadované vzdelanie:
Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie v odbore senzorová technika, automatizácia, kybernetika, mechatronika, elektrotechnika alebo v príbuznom elektro odbore.
-Osobnostné predpoklady a zručnosti:
Komunikácia na veľmi vysokej úrovni.
Technické myslenie.
Samostatnosť.
Schopnosť spolupracovať v tíme na realizácii a
dokončení projektu.
Ochota zvládať časovú záťaž.
Schopnosť doťahovať veci do konca.

Akceptujeme aj absolventov vysokých škôl, ktorí v svojich predchádzajúcich činnostiach dosiahli veľmi dobré výsledky.
V prípade stredoškolského vzdelania 2 roky praxe podmienkou.

Jednoduchými riešeniami umožňujeme zákazníkom ušetriť obrovské finančné straty, za čo sú nám zákazníci vďační.
Pomáhame odstraňovať problémy spôsobené statickou elektrinou v priemysle.
EXIM - TECH, s.r.o. poskytuje komponenty v najvyššej kvalite, poradenstvo, technickú podporu a rieši konkrétne potreby zákazníkov pre malé a veľké firmy z oblasti výroby automobilov, strojárstva, papierenského, potravinárskeho, plastikárskeho, farmaceutického, gumárenského priemyslu, atď.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2623800  Megjelentetés dátuma: 20.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: uvedieme na osobnom pohovore