Výkonná asistentka

Performia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac1100 fix brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie bezproblémového chodu zverejnenej pracovnej oblasti
• poskytovanie asistenčných prác a administratívnej podpory vedeniu spoločnosti
• aktívna komunikácia so všetkými dôležitými líniami v rámci firmy aj mimo nej
• kontrola a dohľad nad plnením úloh zadaných vedením

• práca v stabilnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• veľká podpora zo strany vedenia firmy
• šanca podieľať sa aj na zavádzaní nových činností zabezpečujúcich vyššiu efektivitu a systém chodu spoločnosti
• vďaka veľmi dobrým výsledkom možnosť neustáleho odborného a osobnostného rastu a získavanie čoraz väčších kompetencií v pracovnej náplni
• tvorivé prostredie a dobrý tím

Nie je to klasická práca asistentky. Pozícia poskytuje široké spektrum administratívnej a organizačnej činnosti. Preto hľadáme výraznú, schopnú a doteraz úspešnú osobnosť, ktorá už vo svojej doterajšej práci dosiahla dobré výsledky a na druhej strane preukázala schopnosť čeliť aj čiastočne rutinným činnostiam.
Firma do svojho tímu potrebuje osobu, ktorá je samostatná, univerzálna a ochotná postupne odbremeňovať vedenie v predmetnej oblasti.
Manažment bude od vás očakávať pomoc a podporu. Na tejto pozícii budete mať okrem klasických administratívnych prác aj veľký priestor na implementáciu nových aktivít. Môžete sa oprieť o veľmi dobrý a neformálny kolektív, rovnako aj o priame vedenie firmy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť Amberg Engineering Slovakia, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu už vyše 16 rokov. Pri svojom vzniku v roku 2003 mala iba 2 zamestnancov. Postupne s rastúcimi požiadavkami na projektové kapacity sa spoločnosť rozrástla na dnešných viac ako 70 interných zamestnancov pracujúcich nielen v hlavnom sídle spoločnosti v Bratislave, na pracoviskách v Žilina a Banskej Bystrici a na stredisku v Košiciach, ale aj na mnohých stavbách po celom Slovensku. Poskytuje projekčné a inžinierske služby najmä v oblastiach geotechniky, podzemných, dopravných, pozemných a vodohospodárskych stavieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• samostatnosť a ochota tvoriť na svojej pozícii
• znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B1
• schopnosť komunikovať a organizovať
• skúsenosti s administratívnou prácou veľkou výhodou
• ochota čo najviac pomôcť vedeniu zabezpečiť efektívnejší chod zverenej oblasti
• pozícia vhodná pre absolventa, avšak za predpokladu preukázateľných výsledkov z predchádzajúcej činnosti (aj stáže, brigády)

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3641070  Megjelentetés dátuma: 29.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 EUR/mesiac1100 fix brutto