Účtovník/Účtovníčka

Performia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix 1.200 € + odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komplexné spracovanie podvojného účtovníctva
• príprava účtovných dokladov
• spracovanie došlých faktúr, vystavovanie faktúr
• vedenie pokladne
• mzdové účtovníctvo
• spracovanie DPH priznaní, súhrnný výkaz DPH, kontrolný výkaz DPH
• príprava daňových priznaní PO
• pravidelná komunikácia so štátnymi inštitúciami a externým daňovým poradcom

• priama podpora najvyššieho vedenia spoločnosti
• zázemie stabilnej a úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• v prípade dobrých výsledkov istá budúcnosť
• neustála možnosť odborného a osobnostného rastu
• veľmi dobré pracovné podmienky, skvelý tím
• možnosť pružného pracovného času, podľa dohody

Práca účtovníka je vždy náročná, preto budeme akceptovať len tých kandidátov, ktorí už v predchádzajúcej pracovnej činnosti dosiahli preukázateľné výsledky a majú v predmetnej oblasti už určité skúsenosti.
Náš klient sa rozhodol preklopiť účtovníctvo od externého dodávateľa na internú formu. Preto si pozícia vyžaduje človeka, ktorý je ochotný a schopný prevziať zodpovednosť za samostatné vedenie účtovnej agendy. Nemusíte mať však obavy, pretože na zabezpečenie plynulého prechodu Vám bude k dispozícii opora priameho vedenia a takisto aj dlhoročného externého daňového poradcu.
Veľmi dobré výsledky v tejto oblasti Vám zabezpečia nielen odborný rast a istú budúcnosť, ale aj kariérny rozvoj a prácu v príjemnom, estetickom a zdravom prostredí.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť Office & Hotels Direct, so sídlom v Bratislave, ktorá má 21 ročnú tradíciu
v oblasti architektonických návrhov a realizácie kancelárskych, reprezentačných, konferenčných
a hotelových interiérov, ako aj široké spektrum doplnkových služieb týkajúcich sa vybavenia kancelárií
a hotelov.
Spoločnosť sa zameriava na zdravé, ergonomické a estetické pracovné prostredie, ktoré vytvára nábytok, sedenie, osvetlenie, akustiku a zdravý vzduch. Okrem iného je dílerom spoločnosti Steelcase, ktorá je svetovou jednotkou v oblasti výroby nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť
• znalosť daňových a účtovných zákonov
• ochota prevziať zodpovednosť za chod účtovného oddelenia
• skúsenosti z daňovej a účtovnej oblasti
• znalosť účtovného systému OMEGA veľkou výhodou, nie nutnou podmienkou
• znalosť personálnej oblasti rovnako veľkou výhodou
• anglický jazyk výhodou - nie nutnou podmienkou

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3553373  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fix 1.200 € + odmeny na základe výsledkov