Servisný technik kompresorov

Performia s. r. o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 800 € - 1.200 € + preplatené nadčasy 150 - 200 €/mesačne + odmeny v závislosti od plnenia plánu (kvartálne okolo 400 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• údržba a opravy kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu u zákazníkov na západnom a strednom Slovensku
• komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami kompresorov
• špecifikácia náhradných dielov podľa prevádzkovej dokumentácie
• spracovanie podkladov pre fakturáciu údržby a opráv kompresorov
• spracovanie podkladov pre riešenie záručných opráv
• spracovanie technickej dokumentácie strojov

• práca v stabilnej, úspešnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje
• priama podpora najvyššieho vedenia
• pri dosahovaní veľmi dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilný príjem
• možnosť neustáleho technického aj osobnostného rozvoja a rast kompetencií
• sociálny program a príspevok na jazykové vzdelávanie

Máte technické zručnosti a ste zároveň dobrý šofér? Dosiahli ste vo svojej doterajšej pracovnej činnosti výborné a preukázateľné výsledky? Alebo ste absolvent, ktorý je iniciatívny, technicky zdatný s chuťou pracovať a schopnosťou riešiť problémy vo zverenej technickej oblasti? Výkon danej pozície je náročný, ale už od začiatku sa budete môcť oprieť o svojich kolegov a priame vedenie. Postupne dostanete na starosť svoj okruh zákazníkov (pravidelné servisy, havarijné servisy) a stanete sa pre nich kľúčovým a stabilným bodom. Ak máte záujem veľa sa učiť, pracovať na sebe, ste ochotný prekonávať prekážky, určite je to príležitosť pre Vás. Odmenou je možnosť organizovania pracovného času a takisto aj práce samotnej. Dôležité sú výsledky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť IDEAL - Trade Service, spol. s r.o., ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov. Sú špecialisti na dodávky technologických celkov a chemikálií pre povrchové úpravy. Hlavne lakovacie linky, práškové lakovne, striekacie pištole a ďalšie. Takisto zaisťujú kompresory pre stlačený vzduch, zariadenia na tepelné spracovanie a ďalšie doplnkové služby. Hlavná centrála spoločnosti sa nachádza v Brne. http://www.itsbrno.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor elektro-silnoprúd

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 21 - povinný, § 22 veľkou výhodou, ale nie nutnou podmienkou (možnosť dorobiť si ho)
• dobré výsledky z predchádzajúcej činnosti
• túžba presadiť sa na danej pracovnej pozícii
• samostatnosť, spoľahlivosť a manuálna zručnosť
• výhodou je prax v obore elektro-silnoprúd a orientácia v schémach hydraulických a pneumatických obvodov a orientácia v líniových a elektrických schémach
• práca vhodná aj pre absolventa, avšak v prípade dobrých a preukázateľných výsledkov počas práce, brigád alebo mimoškolskej činnosti

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3445864  Megjelentetés dátuma: 14.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy od 800 € - 1.200 € + preplatené nadčasy 150 - 200 €/mesačne + odmeny v závislosti od plnenia plánu (kvartálne okolo 400 €)