Obchodno - technický zástupca pre západné Slovensko

Performia s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + provízia za predaj v motivačnej forme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prieskum a analýza trhu, monitorovanie aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
• vyhľadávanie a tipovanie nových potenciálnych zákazníkov (stavbu rodinných domov, polyfunkčných objektov, výrobných hál, stavebné spoločnosti, projektanti..) v rámci západného Slovenska
• prezentovanie a propagovanie dodávky stavebného materiálu, predovšetkým progresívnych fúkaných izolácií
• aktívny predaj vrátane cenových ponúk, podpisovanie zmlúv a objednávok s odberateľmi
• technická a obchodná podpora u stálych zákazníkov, riešenie prípadných reklamácií a návrhy na zlepšovanie spokojnosti zákazníkov
• plnenie osobného plánu predaja
• vyhodnocovanie a analýza vlastnej obchodnej aktivity

• zázemie serióznej a úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• neustály odborný, profesionálny a na základe veľmi dobrých výsledkov aj kariérny rozvoj
• sloboda organizovania svojho pracovného času - dôležité sú výsledky
• neobmedzený príjem a istá budúcnosť
• vysokokvalitné produkty a služby
• priama podpora a pomoc zakladateľa firmy

Výkon práce obchodno-technického zástupcu je vždy náročný. A pri rozbiehaní novovzniknutej pracovnej pozície, od ktorej sa očakáva zvýšená pozornosť na jeden z produktov (fúkané izolácie) zvlášť. Okrem samotného sprostredkovania predaja ide v tomto prípade aj o pridanú hodnotu technického poradenstva a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientom, čo vytvára konkurenčnú výhodu. Nejedná sa o typickú prácu "priekopníka", od ktorého sa očakáva iba získavanie nových odberateľov. Môžete nadviazať na dobré meno a zaujímavé referencie od významných klientov a získať tak dôveru vytvorenú samotným majiteľom spoločnosti. Napriek jeho veľkej priamej podpore bude Vašou úlohou aj získavanie nových odberateľov a zlepšovanie poradenskej činnosti. V prípade veľmi dobrých výsledkov v predaji fúkaných izolácií sa portfólio predaja môže rozšíriť. Rovnako je možný aj kariérny rast.
Je pre Vás práca obchodníka výzvou a zaujímavou profesiou? Cestovanie v regióne nie je pre Vás prekážkou? Presvedčili ste sa, že ste bežec na dlhšie trate, chcete sa stať profesionálom, technická oblasť Vám nie je cudzia a nemáte obavy z vytvárania novej obchodnej stratégie spoločne s najvyšším vedením?
Dobré výsledky Vám zabezpečia neobmedzený príjem, veľké kompetencie, slobodu organizovania svojho pracovného času a istú budúcnosť. Ak nie ste z daného regiónu a napriek tomu máte dlhodobý záujem sa v ňom uplatniť, nie je to prekážka. Váš potenciálny zamestnávateľ si dokáže poradiť aj s touto ubytovacou bariérou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je realizačno - obchodná firma EKOCLIM, spol. s r.o., ktorá vznikla už v roku 1993 so špecializáciou na tepelné a zvukové izolácie. Pracovný tím má dlhoročné skúsenosti v stavebníctve a prešiel vývojom od klasických, nízkoenergetických až po pasívne stavby. Vďaka individuálnemu a profesionálnemu prístupu a previazanosti stavebnej činnosti s predajom stavebného materiálu vrátane vývozu je schopná poskytnúť kvalitné služby za výborné ceny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou, nie nutnou podmienkou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• technické myslenie (cítenie) a chuť na sebe tvrdo pracovať
• samostatnosť a ochota cestovať
• skúsenosti s predajom veľkou výhodou
• preukázateľné výsledky z predchádzajúcej pracovnej činnosti nutnou podmienkou
• ak nemáte bydlisko, respektíve možnosť ubytovania v okolí Bratislavy, ochota presťahovať sa
• nemecký jazyk veľkou výhodou, nie však nutnou podmienkou
• znalosť nemeckého jazyka výhodou, nie však nutnou podmienkou
• pozícia vhodná pre absolventa , avšak za predpokladu preukázateľne dobrých výsledkov z predchádzajúcej pracovnej činnosti

Spoločnosť Performia s.r.o sa špecializuje na budovanie tímu. Nie sme personálna agentúra a ani nerobíme personálny leasing. Orientujeme sa predovšetkým na kvalitu dodávaných kandidátov. Robíme pre našich klientov výber, prípadne ďalšie výberové procesy a pomocou našich on - line nástrojov urýchľujeme a skvalitňujeme komunikáciu počas výberového procesu. Podľa výsledkov je kandidát doporučený klientovi. Konečné rozhodnutie o prijatí kandidáta urobí klient sám a takisto samostatne a priamo s ním podpisuje pracovnú zmluvu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3175025  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fix + provízia za predaj v motivačnej forme